Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki, mikor és miből kapta az...

Ki, mikor és miből kapta az első elégtelenjét?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem első félévében matematikából. Ezt később még több, mint tíz követte, majd végül feladtam a hiábavaló küzdelmet.
2022. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
4.ben és környezetből. Elottem felelt egy gyerek, aztan engem is felállított, elmondtam mindent, es azt mondta egyes, mert ugyanazt mondtam mint az elozo (ha ugyanabból az anyagbol kérdezett mi mast mondhatnék?) Ez nagy törés volt nekem mert addig a pontig csak ötösöm volt mindenből, es megalazo is volt a helyzet. Amugy azóta mar elvégeztem a 12 osztályt, es sok egyest begyűjtöttem ezalatt. :D De mindig 4,2-4,5 körül volt az atlagom. :)
2022. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
(Általános iskola 4. osztályra gondoltam)
2022. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Haha, ez de jó😂😂
2022. márc. 1. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első gimiben, egyszerre kettőt. Matek és történelem. Az utóbbit puskázás okán.
2022. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Töriből. Mindig, mindenből ötös voltam, de a röpdogákat olyan szinten elutasítottam, hogy elégedetten ültem az összegyűrt papír felett, aztán mindig írtam egy 90-100%-os témazárót. Addig játszottuk ezt, amíg el nem értem a célom és abba nem hagyta az idióta, kiszámíthatatlan számonkéréseket.


Egyetemen rendszeresen basztak meg programozásból (nem csúsztam vele, de pengeélen táncoltam mindig és az utolsó utáni alkalmakon sikerült visszahoznom magam a reménytelenből), pedig azt szerettem, csak sosem voltam elég gyors ahhoz, hogy eljussak a feladat megfelelő pontjára. :D

2022. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem rá. Ezek szerint nem volt nagy trauma. Utána még jó sok követte.
2022. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola második osztály, matematika. Mert nem volt játékpénzem.

Apám azóta is ezen röhög.

2022. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as 😂😂😂😂
2022. márc. 1. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizika, tizedik osztály.
2022. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!