Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, halasztanátok egy félévet vagy sem?

Figyelt kérdés

Tavaly diplomáztam volna, viszont magánéleti okokból passziválnom kellett az utolsó félévemet. Folytattam az egyetemet, de a probléma még ugyanúgy fennáll, emiatt nem tudtam kellő időt és energiát fordítani az egyetemre. A tárgyaim még úgy néz ki talán meglesznek (bár még ahhoz is kell beadandókat írnom, vizsgáim is lesznek), viszont a szakdolgozat kétséges. Három hét múlva kell leadni (nem lehet hosszabbítást kérni), bár már a jövő hétre meg kellene lennie. Viszont még sehol nem állok vele, még bele sem tudtam kezdeni. A témám adott, viszont se szakirodalom, se semmi nem áll még rendelkezésemre és a konzulensemmel sem tudtam konzultálni ez idő alatt, egyszer sem.

Nem szeretnék tovább csúszni, hiszen már így is egy évet ráhúztam az egyetemre, de kevés esélyt látok rá, hogy ez így sikerülni fog. Lehet jobb lenne, ha inkább csak a tárgyakra koncentrálnék és a szakdolgozatot átcsúsztatnám a következő félévre, de a gondolatától is rosszul vagyok, hogy 4,5 év alatt végezzek el egy 3 éves szakot. Ha csúszok, akkor azzal együtt minden további tervem is csúszik. Valamint a korábbi csúszás is nagyon megviselt, nehezen dolgoztam fel.

Ti hogyan döntenétek a helyemben?


2022. márc. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a szakdolgozat nem lesz kész, ezért a tárgyak legyenek meg. Nincs más variáció.
2022. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
3 hét alatt összerakni egy szakdolgozatot szerintem lehetetlen. Legalábbis nekem nem menne. Sajna valószínűleg mindenképp csúszás lesz a vége.
2022. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm azt mondta, hogy ő egy hétnél többet nem foglalkozott vele, sőt. Ugyanis itt nincsen kutatás, kérdőív, statisztika stb., tehát komolyabb előkészületeket nem igényel, "csak" forrásokat kell feldolgozni és megfogalmazni a saját gondolataidat. Viszont így is csisszesnek érzem, hiszen a nulláról indulok és még mással is kell foglalkoznom mellette.
2022. márc. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!