Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2017-től könnyebb az érettségi?

2017-től könnyebb az érettségi?

Figyelt kérdés
Konkrétan a töriről van szó. Lehet, csak én érzem, de gyakorlás közben sokkal könnyebben megy, ami 2017-es, s az utáni, mint az előttiek. Főképp a 2014, 2015, aminél csak néztem, hogy itt most mire gondolnak, stb. Ezzel szemben egy 2017-es, meg 2021-es sokkal könnyebbnek érződik.
2022. ápr. 1. 02:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok egy nagy töris mondjuk, nyilván ez is közrejátszik. Mindig is utáltam, amikor nekem kellett egy feladatnál kitalálni, hogy most mire gondolnak, jó-e az, amit gondolok, vagy sem.
2022. ápr. 1. 02:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 2021-es májusi könnyebbsége betudható a digitális oktatásnak. Konkrétan a matek emeltet tudom, hogy nevetségesen könnyű volt az írásbelije, szóbeli meg nem is volt.


Nagy általánosságban pedig felfedezhető egy könnyülő tendencia. Szóval nem, nem csak te érzed könnyebbnek.

2022. ápr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végig csináltam 2017-től az összeset, töriből, de én egy 2018-ast se éreztem vészesnek egy 2013-as, 2014-es, 2015-ös törihez képest.
2022. ápr. 1. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!