Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz, vagy töri érettségi...

Biosz, vagy töri érettségi könnyebb?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre egyetemre menni, ezen a 2 tárgyon gondolkozom. Közepet tennék, mivel van már egy földrajz emeltem, a törit is elfogadnák, viszont kellene több pont a biztos állami finanszírozáshoz. Nem vagyok egy nagy beszédes, forgalmazási készségem is átlagos, így lehet a töri nehezen menne. Biosz meg úgy talán jobban hasonlít a földrajzhoz, több közük van egymáshoz felépítésben. 75% bőven elegendő lenne. Töriben ugye ott az esszé, ami nagyon szubjektív, hogy hogyan pontozzák.
2022. ápr. 1. 04:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a biosz így elsőre érdekesebbnek tűnik, talán.
2022. ápr. 1. 04:31
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Azt válaszd, amiben jó vagy és jobban érdekel, mert az motivál.

A történelem érettségi nem kötelező? Meglep.

2022. ápr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismétlőre mennék. Már van érettségim, így természetesen töri is, 51%-al, de sok emlékem nincs belőle.
2022. ápr. 1. 06:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Izgalmas párosítás, mert a kettő ég és föld. Az egyik természettudomány, a másik bölcsészettudomány. A történelem és a földrajz között valóban van összefüggés, de a földrajz és a biológia között én sosem láttam komoly kapcsolatot. Ettől függetlenül, ha a biológia jobban érdekel, érdemes lehet megpróbálni.
2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!