Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha tanulóvezetők...

Mennyire gáz, ha tanulóvezetőként nem ismerek fel minden táblát időben?

Figyelt kérdés

Ha olyan helyen vezetek, ahol még soha nem voltam, akkor sokszor rosszul csinálok dolgokat, mert nem tudom mire kéne figyelni.

Az oktatóm pedig ezekre nem hívja fel a figyelmemet, csak lecsesz, ha elrontok valamit.

Tudom, hogy magamtól kéne tudnom szabályosan közlekedni, de néha nem ártana, ha figyelmeztet ilyenkor.


Mennyire gáz, ha élesben nem minden tábla és az azokhoz kapcsolódó szabály ugrik be elsőre? (Most voltam 4. alkalommal a belvárosban)



2022. ápr. 11. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem mindegyik táblát? Jó pár éve vezetek, de a nagyon ritka táblákat, illetve a kiegészítő táblákat nem mindig értem, de az alapvető táblákat, elsőbbségadás, főútvonal,stop,kötelező haladás, behajtani tilos stb... táblákat simán tudnod kéne.
2022. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4. alkalommal még szerintem nem gáz, egyre jobb leszel majd.
2022. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az alapvetőkre gondoltam hanem a kicsit extrábbakra
2022. ápr. 11. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

TANULÓ vezető vagy. Az oktató dolga és felelőssége megtanítani téged közlekedni az autóval.

Értem, hogy a kresz vizsga már megvolt, de ott monitor előtt ülve kellett táblákat felismerni, és hobázni ott is ért. Szóval nem látom a problémát.

Amúgy meg ha lecsesz, hát lecsesz. Azt a táblát legközelebb tudni fogod. Így van ez a való életben is, amior helyszíni birságol a rendőr. megjegyzed, hogy a 30 az 30 nem pedig 45.

2022. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen tanuló vagy még, és alig vettél pár órát. Ne várd, hogy azonnal Schumacher leszel. Én az első óráimon váltásnál még lefelé néztem. :D
2022. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!