Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít jónak az...

Mennyire számít jónak az ilyen érettségi átlag?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire számítana jónak szerintetek, ha minden tantárgyból 80-85%-ot szereznétek érettségin.


Nekem kb ilyen eredményem lesz, és lehet a maximalizmusom miatt, de egyáltalán nem érzem jónak ezt az eredményt ahhoz képest, hogy mennyit tanultam. A matekon is rengeteg pontot veszítettem figyelmetlenségek miatt és ugyanez igaz az angol érettségimre is...



2022. máj. 7. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok neked, ügyes vagy. 5 év gimi után én is eljutottam az érettségiig és kicsit máshogy sikerültek az eredményein a képességeim miatt, viszont szerintem hasonló átlagom lesz. Matekom remélem meglesz 60%, pedig egyáltalán nem volt nehéz idén, csak sose voltam valami jó belőle. A törit akartam még jobbra, az 90% körül lesz (viszont faktos voltam és emeltezni készültem egy ideig, így nem számít ez nagy eredménynek) Viszont a magyar és az emelt angolom elég jól sikerült, első valószínűleg 90% felett lesz és remélem nem csak egy-két ponttal, az emelt angol is 90% körül. Nekem ebben annyi szerencsém van, hogy az angol és vagy magyar vagy töri számít súlyozottan, így pontokban valószínűleg jól fogok kijönni. Szóbeli úgyis lesz még ahol tudsz pár százalékot javítani és szerintem a kitűnő érettségi igenis jó eredmény. Én egy egész jó gimibe járok, de nem szokott sok kitűnő érettségi lenni, mert mindenkinek van legalább egy tárgya, ami nem megy neki valami fényesen, hiába tehetséges a többiből. Én is ebben a cipőben járok, mert szerintem a matekom 3mas lesz (figyelmetlenség egy dolog de 11:59kor lehúzni egy 7 pontos hibátlan megoldást és így elköszönni egy jegytől azért elég gáz :D)viszont a többi meg erős 5ös. Nem szégyellem ezt egyáltalán, sőt, nekem a matematika úgysem számít, így inkább örülök, hogy ami kell, azok jók lettek. Vidéki pszichológiára ettől függetlenül felvennének szerintem a pontjaimmal pont a pontszámítás miatt-viszont én nem oda készülök. Szurkolok neked, hogy amit továbbviszel, jófej legyen belőle a tanár a javításnál és elérj 90 körüli százalékokat. De ha nem, 5ösből érettségizni mindenből elég szép eredmény.
2022. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Egy kicsit burkoltan de felvagsz az eredmenyeiddel kerdezo, senki nem volt ra kivancsi,szegeny gyerek mindjart negsajnallak hogy csak 80% lett😖
2022. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!