Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimis ballagás után tartjáto...

C728 kérdése:

A gimis ballagás után tartjátok a kapcsolatot a barátokkal, osztálytársakkal és a tanárokkal?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én még gimibe járok, de nem szeretném tartani, mivel eléggé semmibe vesznek.
2022. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkivel szinte. 2 gimibe jártam, az elsőből 1 emberrel összeülünk kávézni néha. A többieket igyekszek elkerülni még az utcán is.
2022. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy részükkel igen, másokkal nem.
2022. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Csak a barátaimmal. A többiekkel csak akkor szoktam beszélgetni ha összefutunk valahol.
2022. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkivel sem tartom. Volt egy barátom, akivel tartottam, nagyon jóban voltunk évekig, de aztán egyik napról a másikra eltűnt. (mármint nem tűnt el szószerint, hanem csak szimplán ignorálni kezdett)
2022. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
2-3 emberrel, akikkel jóban voltunk, tartottam a kapcsolatot évekig érettségi után. Aztán az osztálytalálkozók után még próbáltuk ezeket a barátságokat újraindítani, de nem igazán működött.
2022. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-2 emberrel tartom rendszeresen a kapcsolatot. Érdekes, mert bár jóban voltunk, de a gimis évek alatt voltak náluk közelebbi kapcsolataim is, mégis ők maradtak így meg. (Aminek persze örülök.)
2022. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Négy éve ballagtam. Kettő emberrel beszélek, találkozok rendszeresen, de őket még általánosból ismertem. Egy lány van még, aki ugyanarra az egyetemre jár, mint én, csak más karra, vele egyébként nem beszélgetünk rendszeresen, de 1-2 alkalommal előfordult, hogy egy busszal jöttünk haza és akkor egymás mellett ültünk, beszélgettünk.


Tanárok közül senkivel, néhánnyal ismerősök vagyunk Facebookon, alkalmanként reagálunk egymás posztjaira, egyik magántanárom még születésnapokon is fel szokott köszönteni, de ennyi.

2022. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!