Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgajegy megszerzése jelentk...

Vizsgajegy megszerzése jelentkezés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám adódott, hogy az egyik tárgyamból az egyetemen véletlenül nem jelentkeztem fel arra az egyetlen egy vizsgaidőpontra, ami volt, mert lehetett választani, hogy beadandó vagy ZH. És most láttam utólag az emailt, hogy írta a tanár, hogy akkor is fel kellett volna. Így fogja tudni értékelni a félévem egyáltalán?

2022. jún. 10. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a TO-val, hogy utólag jelentkeztessenek fel.
2022. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért kell mindenképp vizsgára jelentkezni, hogy be tudja írni a jegyet, máskülönben a rendszerben az van, hogy nem jelentkeztél vizsgára, így nem is tud a tanár mire értékelni.


Szóval nem fog tudni. Vagy az van, hogy a Tanulmányi Osztályon (lehet, hogy nálatok máshogy hívják) tud segíteni az ügyben, vagy a tanárt meg kell kérni, hogy írjon ki másik időpontot, hogy arra jelentkezve tudjon jegyet adni.

2022. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Felhívtam őket, mondták, hogy nem egyedül küzdök ezzel a problémával, új időpont kerül kiírásra majd. :)
2022. jún. 10. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen esetben a vizsgat csak azert kell felvenni hogy a rendszeren benne legyen hogy megtortent, aztan lehet osztalyozni. csak formasag
2022. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!