Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig mehet még ez az OKJ-s...

Meddig mehet még ez az OKJ-s gyorstalpalós ökörség?

Figyelt kérdés
2020. december 31. után nem indulhatott OKJ-s "képzés", mégis még mindig reklámozzák hogy csatlakozz be meglévő tanfolyamokba. Hogy lehet hogy azóta még nem fejeződött be egyik akkor indult tanfolyam se, amikor 2-13 hónaposak, mennyire sumákolnak ezek és hogy lehet hogy senkinek nem esik le? A hangnem amiatt van hogy értékelhető tudást tőlük nen kapsz, csak egy papírt jó sok pénzért és így egyenrangúnak hiheted magad egy valós szakemberrel.

2022. aug. 1. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Amiket felsoroltál nem is oktathatják gyorstalpalón 🤦🤦

Csak szakképzési centrumban.

És igen ahol én vizsgáztam ( Az egyetem szervezte) ott magas volt az elvárás,és az összes állami vizsgaközpontra vonatkozik.

Ha nem hiszed,neked is lehetőséged van az új rendszerben vizsgázni.


Hiába rugdossák át a hallgatót az állam vizsgán úgy is megbuktatják ha a követelményt nem teljesítik. Egy teljesen független vizsgaközpontban van a vizsga,egy teljesen másik városban,vad idegen vizsgáztatókkal.


A képzőintézménynek semmi beleszólása nincs már a vizsgáztatásban.


Bár válaszodból és lepontozásodból sugárzik hogy azt a választ várod hogy a jelenlegi szakképzés szar és mindenki dilettáns csak te nem.. Pont hogy helyesen tették a szigorítást,és ha utána olvasol láthatod hogy pont az általad sérelmezetteket akarják megfékezni,amit sikerült is.


Az hogy milyenek az oktatók az már a képzőintézmény hibája,de ha ebből adódóan a hallgató felkészületlen,az állami vizsgán szintén elhasal. Nem mindig a hallgató a dilettáns.

2022. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De ha szerinted ennyire szarul csinál mindenki mindent,akkor tegyél le te szakmát,vagy jelentkezz szakoktatónak vagy vizsgabiztosnak. Mutasd meg hogy te jobb vagy. Nem azért álltam ki az igazságtalanság mellett mert nekem sikerült,hanem azért mert valótlanságot állítasz úgy hogy a jelenlegi rendszerben még nem is vizsgáztál,tanultál úgy tűnik. Így nem tudhatod milyen...

Amúgy teljesen mas szakon végeztem...

2022. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj nem az veled hogy van saját egyéni véleményed ami eltér az enyémtől, hanem az hogy nem értetted meg a kérdésemet.
2022. aug. 1. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!