Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsokkal látnátok...

Milyen tanácsokkal látnátok el valakit, aki most lesz gólya orvosin?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem, mert nemsokára kezdődik és nem igazán tudom, hogy mire számítsak azon kívül, hogy nehéz lesz. (Pécsre megyek)

2022. aug. 15. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha ingyen kreditet szeretnél, az összes Márk Lacis órát ajánlom.Ugyanígy a Berényi Karcsisok is elég klasszak. Azokra azért be kell járni és a legtöbb interaktív, szerintem simán megéri.

A bifiz alapok viszont úgy tudom felelős lett (minden óra elején felszólítottak valakit és az előző heti anyagból lefelelt a csoport előtt)-szóval ha nem szeretnél ilyen interaktív órát, én passzolnék.

2022. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, Márk Laci órái is elég lazák . Oda be se kell járni .

Az én időmben a bifiz alapok tök jók voltak, azért ajánlottam .

Viszont tényleg érdemes felsőbb években is járni pár elektív órára , mert azoknak még értelmük is van.:D

Idén én hallgattam gyermekgyógyászaton és anesztezilógián is választhatót, semmi számonkérés nem volt, csak jelen kellett lenni. Nagyon jó órák voltak.

2022. aug. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi terminológia nevű tantárgyat érdemes felvenni?


Tudnátok mesélni esetleg arról, hogy pontosan miből áll ez a tárgy?

2022. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Latin alapok: kis ragozás , szavak. Igazából én nem sok mindenre emlékszem belőle .
2022. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!