Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magán tanárhoz jártam de minek?

Magán tanárhoz jártam de minek?

Figyelt kérdés

Tavaly èrretsegiztem matekból ès már 9-től kezdve matek tanárhoz jártam ès mègis kettes lett a matek érettségim.

Angolból szintèn kettes lett pedig ott is külön tanárhoz jartam de ez mind pénz kidobás volt csak.

Nem tudom hogy massal is fordult elő ilyen vagy csak èn vagyok ekkora szerencsés



2022. aug. 30. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudhatja így ismeretlenül. Ennyi erővel az is lehet, nekik köszönheted hogy egyáltalán kettessel átmentél.
2022. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen ezen en is gondolkodtam de hat szerintem magamtól is elertem volna 25 pontot
2022. aug. 30. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez valóban érdekes kérdés, de én azt gondolom, hogy magántanárral illett volna egy 4-est elérned akkor is, ha nagyon gyenge vagy matekból. De a fogalmazásod alapján az intelligenciáddak nincs baj, tehát csak a tanárt tudom okolni.


Két dolgot javaslok. Ha nem akarsz a matekkal semmit se kezdeni, akkor lépj túl rajta, örülj, hogy megvan, ennyi. Soha senki nem fogja kérni.


Ha viszont érdekel a matek, akkor járj egy másik tanárhoz még egy fél évig és a matek részt csináld meg újra.

2022. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

#3, komolyan gondoltad, hogy a fogalmazása alapján nincs baj az intelligenciájával? ...


A kérdés nagyon összetett, és ennyiből nem lehet megmondani. Lehet, hogy tanári segítség nélkül is meglett volna a kettes, de én azt jobban gyanítom, hogy nem, és szükséged volt erre a „kidobott pénzre”, hogy legalább az érettségit meg tudd ugrani. Meg aztán azt sem tudhatjuk, hogy magántanár nélkül egyáltalán a 12 osztályod meglenne-e.


A lényeg: örülj annak, hogy ezen túlvagy, a többi nem számít.

2022. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A magántanár nem garancia a jó éredmény eléréséhez.


1. eset: a tanáraid rosszul tanítottak

2. eset: a te képességeid gyengék

3. eset: az előző két eset kombinációja


Döntsd el hogy az esetedben melyik eset vonatkozik rád!

2022. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az angolon amúgy meglepődtem

Azota már közép fokú nyelvvizsgám van

De a matek az csak az agyamat fárasztja le

2022. aug. 30. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5-tel értek egyet.

Nem a matek a te erősséged. Attól még másban biztos jó vagy, megvannak a te erősségeid is. Nővérem épphogy átment kettessel matekból, mégis azóta több diplomát szerzett. Úgyhogy nem ettől függ.

2022. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat
2022. aug. 30. 22:26
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
A magántanár nem garancia semmire. Ahogy a rendes tanár sem. Nagyon sok múlik az általad hozzátetteken, sőt, azon is, milyen mély hiányaid vannak. Márpedig ha 9. óta mt-hoz jársz, biztosan nem sekélyek.
2022. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!