Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TOEFL vizsgához 80 pontot...

TOEFL vizsgához 80 pontot kellene elérnem (legalább), persze a 90 vagy a 100 pont még jobb. de egyszer vizsgáztam, és majdnem sikerült a 80 pont, viszont nem jártam tanárhoz, csak könyvekből tanul (gat) tam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Különtanár? De ő nem ugyanazt fogja mondani, hogy oldjam meg a könyvből a feladatokat??

2017. febr. 15. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Bitos van felkészítő könyv is, jó drágán, ha gondolod hogy segít akkor hajrá.

Én kb. 2 hónap egyedül (totálegyedül) felkészüléssel, netről összeszedett anyagok alapján irtam novemberben 100+ pontot.

2017. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeeeee!!! Komolyan!!?? De ugyes vagy. Hm, en is szereztem be par konyvet, tegnap mar csak kolcsonoztem, mert nem volt kedvem megint egy tizest kiadni erte. Azon tunodom, hogy kellene-e ehhez felkeszito tanar. Viszont annak megint mi ertelme van, hogy azert fizessek egy tizest orankent, hogy teszteket oldasson meg velem, amik a konyvekbol egyedul is mennek...Nagyon koszi, hogy valaszoltal!
2017. márc. 3. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor mész/hogy sikerült?
2017. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!