Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljes munkaidős állás mellett...

Teljes munkaidős állás mellett végzek tanfolyamot, vagyis végezném, ha haladnék vele, de nem marad rá energiám, időm a meló mellett. Rekreálódni kéne meló után, nem még egy "melót" végezni. Muszáj kitartanom átmenetileg mindkettő mellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8-9 óra munka heti 5 vagy 6 nap

15-20 óra tanfolyam összesen a héten

7-9 óra alvás naponta

evés, házimunka szintén időrabló

ha esetleg ki is kapcsolódok, az mindig a tanfolyam rovására megy, pedig a tanfolyam nagyon fontos nekem, a melónál is fontosabb


2022. okt. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Szedd össze magad, és csináld végig, ha már elkezdted. Hidd el, ennél sokkal durvább időbeosztás mellett is tanulnak emberek, mégis megoldják.
2022. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem kirívó ennyi elfoglaltság. Ezt bírnod kellene.
2022. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h mit tegyel? Te irtad h muszaly csinalnod. Akkor 1 verziobol valasszunk? 😀
2022. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Muszáj kitartanom átmenetileg mindkettő mellett. Mit tegyek?"


Tarts ki átmenetileg mindkettő mellett. Remélem segítettem. Nem igazán értem, mégis milyen választ vársz a kérdésre?

2022. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért olyan fontos az a tanfolyam? Ezt kellene átgondolnod.
2022. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Mert sokkal jobb munkát eredményez a végén. Élvezetesebb munkát, jobb fizetésért, egyúttal zöld lámpa külföldi költözéshez, mert hiányszakma és angol nyelven végzem.
2022. okt. 28. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Ezt ismételd el magadnak lehetőleg naponta többször.

Továbbá nem tudom, hogy te főzöl-e. Ha igen, akkor vagy készíts egyszerű ételeket, vagy ne te főzz.

2022. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!