Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi kapcsolatok szak...

Nemzetközi kapcsolatok szak anglisztika mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hogy a nemzetközi kapcsolatok szak megéri szerintetek? El lehet vele helyezkedni?

Tapasztalatok?

Anglisztika mellett csinálnám



2022. nov. 2. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Felesleges és értelmetlen.
2022. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolod ezt? Megnéztem az órarendet és van benne jog,gazdaságtan stb… ezek szerintem nem haszontalan tantárgyak
2022. nov. 2. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs rá kereslet, túl sokan vannak így is, akik nem tudnak elhelyezkedni benne.
2022. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen! De ha belegondolsz minden szakon egyetemen nagyon sokan vannak(gazdasági szakok,informatika stb…) mindenhez szerencse és ügyesség kell.
2022. nov. 2. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Olyan okos vagy, hogy minek is kérdezel bármit is!!
2022. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Gazdasági szakra jelentkezz szombati levelezőn, annak van értelme. A turizmus vendéglátáshoz emelt matek sem kell.
2022. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tanultam nemzetközi tanulmányokat. Igen, tényleg sok fontosnak tűnő dolog van a tantervben, csak az a baj, hogy mindenbe csak éppen belekóstolsz, de semmiből sem ad konkrét tudást, amit hasznosítani tudsz. Nagyon sokan otthagytuk az első évben, olyan is, aki gyakorlatilag az évfolyam legjobbja volt, mert rájöttünk, hogy nem sokra megyünk vele. (Én egyébként pont anglisztikára mentem át). Az elhelyezkedésről nincs tapasztalatom, mert már nem beszélek a volt évfolyamtársaimmal. Természetesen nem próbállak róla lebeszélni, lehet, hogy neked jobban beválik, de ez az én tapasztalatom. Nem tudom, hányadik évedben jársz, esetleg anglisztika alapképzés után nemzetközi tanulmányok mester?
2022. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!