Anglisztika szakon angol illetve azzal kapcsolatos órák/tantárgyak mellett ugye nem kell másfajta tárgyakat tanulni (pl matek vagy hasonló)?

Figyelt kérdés
Illetve pontosan milyen tárgyakat kell ott majd tanulni? 11.-es vagyok van egy angol középfokú TELC komplex nyelvvizsgám( átlagban 80%-os lett ami szerintem elég jó ráadásul elsőre sikerült) és emelt szintű érettségit fogok tenni! Ennyi tudás elég hogy az elején is menjen és ne bukjak ki?

2017. jan. 15. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, igen elég, hogy ne bukj ki, de folyamatosan kell tanulni és közben fogsz os fejlődni. Nem nincsen matek. Leginkább nyelvészeti, irodalmi, történelmi, kultúrával kapcsolatos tárgyak vannak ja és persze nyelvfejlesztés.
2017. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni a konkrét tantárgyakat (ez pl. ELTE anglisztika, de más egyetemnél is kb. 10 másodperc google kereséssel megtalálni). Én eredetileg anglisztikára akartam menni, de amikor ezt elolvastam rögtön utolsó helyre tettem (mondjuk ez egyéni probléma).

[link]

2017. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 15. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is anglisztikás vagyok. Az elején van pár töltelék tantárgy, de 85%-ban angolul folynak az órák. Többségében gyakorlati, szóval vizsgád se nagyon lesz. 6 féléves a BA képzés. Nyelvfejlesztés órák, amerikai, kanadai, brit kultúra, történelem, irodalom. Ha bármi kérdésed lenne, írj bátran.
2017. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mennyire nehéz/mennyi idő kell h bele jöjjön az ember? Az elején biztos nehéz h mindig angolul kell beszélni!
2017. jan. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!