Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valahol össze van foglalva,...

Valahol össze van foglalva, hogy mit kell tudnom a középszintű matek érettségihez?

Figyelt kérdés

Vagy ha tudom a kémiát emelt szinten, tudok matekból mindent középszinten?

Mert akkor meg az emelt matekot szeretném tudni, hogy ahhoz mi kell. Esetleg ti le tudjátok ide írni?



2022. nov. 23. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. nov. 23. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Százalékszámítás, halmaz feladatok, szöveges válaszos feladatok, grafikonok, ennyi rémlik hirtelen a tavalyiból.

Én rettegtem tőle mert sik hülye voltam mindig de 4 pont híján hármas lett és a nehezebb feladatokat sikerült megoldanom hibátlanul.


Annyi még, hogy azt hiszem két részre van osztva, az első 45 perc a második talán egy és fél óra, abban szovegesek vannak az elsőben meg tört, százalék, valószínűség számítás(az a másodikban is) és mindenképpen rá kell menni minden egy két pontos feladatra, azzal is nagyon sok pontot szerzel ha csak adatokat kiírsz vagy a függvénytáblából képletet. Sőt, ezzel már kettes lehetsz, csak tudd hol van minden. A második részben minimum egy feladatot tudj, azzal már siker de ott is mindenhol írj ki adatot és megleszel

2022. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!