Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a csúszás az...

Nagyon gáz a csúszás az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nehéz szak, sajnos az egyik gyak tárgyam nem biztos, hogy meglesz, jövő héten írunk egy ZH-t belőle, nem sokat tudok belőle. Így jövőre szerintem ismét fel kell vennem. Nagyon gáz ez?
2022. nov. 27. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2022. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Az a gáz, hogy még napjaid is lehetnek rá, nem olyan nehéz egy zh. Mérnökin vagyok, eddig nem sok mindent tanultam, kb mindig összejött egy 2es akkor is, amikor volt jobb dolgom is annál, hogy foglalkozzak vele. Nincs lehetőség pótzh-ra? Nem kell egyből feladni az életed csak mert nem sikerül úgy egy zh, ahogy te azt akarod
2022. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Igen
2022. nov. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz kérdező . Én is csúsztam.

Orvosis

2022. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy hét alatt bármire fel lehet készülni.
2022. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, a nehéz szakokon a hallgatók elég nagy része legalább egyszer csúszni szokott. Gondolok ezalatt a mérnöki, jogi, egészségügyi képzésekre elsősorban.


Én egészségügyi fősulin vagyok harmadik féléves. Eddig még nem csúsztam de az elméleti terhelés most a legnagyobb úgyhogy benne van a csúszás lehetősége de azért igyekszem nem erre pályázni. A hallgatók 40%-a csúszott eddig a második félév után. Most azért jóval többen fognak mert már rögtön az első zh után egy csomóan lehangoltan jöttek ki.

2022. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, nehéz szakokon az a csoda, ha valaki soha nem csúszik. De azért tanulj szerintem, hátha meglesz az.
2022. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Én tavasszal az utolsó félévem végén csúsztam, már kész volt a szakdolgozatom, megvolt a felvételim és nyelvvizsgám mesterre, aztán az egyik vizsgám nem sikerült, és már nem volt lehetőségem megint elmenni. Én nagyon magam alatt voltam, de igazából rajtam kívül senkit sem érdekelt, több évfolyamtársammal találkoztam már, akiknek velem együtt végeznie kellett volna, és még szintén ide járnak. Baráti körömben sem én vagyok az egyetlen más egyetemekről és szakokról.


Abban igaza van az előzőknek, hogy jövőhétig még simán felkészülhetsz rá, hányszor jöttem ki úgy vizsgáról meg ZH-ról, hogy csoda, ha meglesz, és sokkal jobb lett, mint előtte gondoltam volna.

2022. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
Nem, de még sok idő van. Tessék tanulni.
2022. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap este 23:53-kor írtad ki a kérdést. Ha a jövő hét az ma 8:00, akkor nehezen, de ha még van időd, akkor hajrá...
2022. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!