Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a csúszás az...

Nagyon gáz a csúszás az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nehéz szak, sajnos az egyik gyak tárgyam nem biztos, hogy meglesz, jövő héten írunk egy ZH-t belőle, nem sokat tudok belőle. Így jövőre szerintem ismét fel kell vennem. Nagyon gáz ez?
2022. nov. 27. 23:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de az gáz, ha nem adsz bele mindent, mert valaki épp megnyugtatott, hogy nincs vége a világnak, ha buksz. Legyen tiszta a lelkiismereted és még az sem kizárt, hogy sikerül. Én egyenesben fejeztem be a szakom (mérnökinfó), meg nem tudom számolni, hogy hány olyan pillanat volt a képzés közben, mikor úgy éreztem, hogy kész, vége, most biztos csúszás lesz a vége, pedig megtettem, amit megtehettem annyi idő alatt. Aztán történtek az események és a végén mindig sikerült.
2022. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha nem tettél meg érte mindent, és azért nem sikerült. Vagy ha azért nem sikerült, mert utálod a szakod, és úgy érzed nem lesz vele munkád, de csinálod mert azt hiszed a diploma kell.
2022. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12. A szakot szeretem, de tényleg van egy-két témakör, ami nehezen megy. Ennek ellenére már van olyan tárgyam, amiből 4-esre zártak. Nehéz is mindenre elegendő időt fordítani, ez az 1. félév elég nehéz is volt, márcsak a beleszokás miatt is.
2022. nov. 28. 16:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Pörgesd meg, amennyire tudod a hátralevő időben. Ha sikerül, az nagyon jó, ha pedig nem, annyival kevesebbet kell készülni legközelebb. De egy hét rengeteg idő, pár extrém nehéz vizsgám kivételével elég volt arra, hogy felkészüljek teljesen az adott tárgyból, szerintem nem lesz gond, ha még az ünnepek előtt megpörgeted kicsit. :)
2022. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Főleg a nehéz szakoknál rengetegen lemorzsolódnak és a maradék nagy része meg csúszik. Tehát konkrétan átlagos a csúszás sok helyen.
2022. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!