Felvehetnek így?

Figyelt kérdés
NKE-re szeretnék menni rendészetire a közrendvédelmi szakra. Ahogy elnézem tavaly volt 390 a ponthatár. Na most nekem van már egy emelt angol érettségim de bioszból is emeltezni fogok hogy meg legyen a kimaxolt többletpont. Viszont elég sanszos hogy nem fog sikerülni.. ami azt jelentené hogy az infót néznék nekem ötödik tantárgynak ami nekem hármas lett. Így nem is vennének már fel ide se? Emelt angolom 83 lett. Tegyük fel hogy a töri 5, magyar 5, matek pedig 4 lesz, és mondjuk a biosz nem sikerul ezért az infot fogják nézni ami viszont csak hármas. Vajon így felvennének oda?? Nagyon félek

2022. dec. 4. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Két módszer van arra, hogy bekerülsz. Az egyik ez, amit te mondasz, hogy két tárgyat néznek (ez a duplázás). A másik, hogy a tanulmányi eredmények+minden számít. Attól, hogy duplázással nem lennél meg, még a másik számítási móddal meg lehetsz. (Legalább is az idei felvételi eljárásban, jövőre változik.)
2022. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne az osztályzatokat írd, hanem a százalékokat, ugyanis azzal számolnak. Nem mindegy, hogy 61 vagy 79 % az a négyes pl.
2022. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Felvi.hu pontszámító kalkulátorába írd be a várható/valós eredményeidet. Kiadja a pontjaidat, utána legalabb tudni fogod, hogy milyen opciókkal hogy állsz.
2022. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megneztem a kovetelmenyeket es most latom hogy konkretan nem nezik az angol es biosz emeltet. Igy konkretan nem lesz emeltem ami szamitana? Igy fel se vesznek??? Ezt nem hiszem el
2022. dec. 6. 14:32
 5/16 A kérdező kommentje:
Ugye az a problema hogy en tavaly nem tudtam hogy NKE-re mennek, ezt iden talaltam ki… most jol megszivtam, nem tudom mit tegyek
2022. dec. 6. 14:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez biztos? Nyelvi emeltet szerintem mindenhol elfogadnak.
2022. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én úgy latom hogy itt nem nezik.. nem is ertem hogy lehetseges.. de megkoszonnem ha valaki esetleg meg utana nezne de szerintem ez tenyleg igy van
2022. dec. 6. 17:01
 8/16 anonim ***** válasza:
utánanéztem, és basszus tényleg :(
2022. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi.. akkor nem tudom mi legyen :((
2022. dec. 6. 17:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Esetleg más nem tetszik az NKE-n ahol esetleg elfogadják az angolt? Illetve ha jól tudom van más szakképzés, ami nem egyetemi, de lehetsz vele rendőr.
2022. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!