Felvehetnek így?

Figyelt kérdés
NKE-re szeretnék menni rendészetire a közrendvédelmi szakra. Ahogy elnézem tavaly volt 390 a ponthatár. Na most nekem van már egy emelt angol érettségim de bioszból is emeltezni fogok hogy meg legyen a kimaxolt többletpont. Viszont elég sanszos hogy nem fog sikerülni.. ami azt jelentené hogy az infót néznék nekem ötödik tantárgynak ami nekem hármas lett. Így nem is vennének már fel ide se? Emelt angolom 83 lett. Tegyük fel hogy a töri 5, magyar 5, matek pedig 4 lesz, és mondjuk a biosz nem sikerul ezért az infot fogják nézni ami viszont csak hármas. Vajon így felvennének oda?? Nagyon félek

2022. dec. 4. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meg várjuk meg azért az idei követelményrendszert is. Hátha...
2022. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Katasztrofavedelemnel nezik az angolt, de nem szeretnek tuzolto lenni

Ha jol tudom ezzel az irannyal igazabol tuzolto lennek

2022. dec. 6. 19:47
 13/16 anonim ***** válasza:
És esetleg egy érettségi utáni szakképzés nem jöhet szóba?
2022. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz hogy csinalok meg egy emelt torit. Szin otos vagyok belole, ha pedig ez kell hozza akkor megprobalom. Igaz nem vagyok fakton de a tanarunk magasabb szinten tanit mint kozep. Meg azert atgondolom de ez az egyetlen megoldas
2022. dec. 6. 21:42
 15/16 anonim ***** válasza:
töri emelt egyébként nem annyira vészes, fél év alatt is fel lehet rá készülni. sokat kell seggelni, de nem vész.
2022. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
viszont akkor az emelt bioszt szerintem offold.
2022. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!