Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2024-es Nat digitális kultúra...

2024-es Nat digitális kultúra tantárgyból van szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Láttam egy dokumentumot, ahol az van írva, hogy csak 25% alatt kell. Ez tényleg így lenne? Aki esetleg előrehozottatt tett le tudna nyilatkozni erről?

2022. dec. 18. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem így van, a szóbeli vizsgarész is kötelező.
2022. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyes téved. Emelt szinten van szóbeli, középszinten olyan, mint a matematika, hogy csak 12 és 25% között van szóbeli, különben a gyakorlatira osztályoznak.
2022. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2.A gyakorlati vizsgának is van szóbeli része, 50 pontos.
2022. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy szíves, nézz utána a részleteknek. Én megtettem. Úgy van, ahogy írtam, csak nem olvastad végig a vizsgaleírást.
2022. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisdork1 válasza:
Ti hol néztetek ennek utána? Mert én is úgy láttam, hogy van szóbeli része is
2023. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlati vizsgarész (180 perc) 100 pont

- Szövegszerkesztés: 25 pont

- Vizuáis elemek (Számítógépes grafika és képszerkesztés, Bemutatókészítés): 20 pont

- Táblázatkezelés: 25 pont

- Adatbázis-kezelés: 15 pont

- Programozás: 15 pont


Szóbeli vizsgarész alapesetben nincs.

Szóbeli vizsgára csak abban az esetben kerül sor, ha a gyakorlati vizsgát a vizsgázó önhibáján kívűli okból kifolyólag nem teljesítette, vagy gyakorlati vizsgája elégtelen lett.

2023. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!