Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimiben mit tanít(ott) a...

Gimiben mit tanít(ott) a kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés
Mi miatt a kedvenced? Csak kíváncsi vagyok, hogy úgy általában mitől lesz egy tanár a diák kedvence.

2022. dec. 19. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%

- Döntés tudományt.

- Szervezés és vezetés tudományt.

- Pénzügyi és közgazdaságtani ismereteket.

- Politika ismeretet és érdekérvényesítést.

- Adatbázis kultúrát.

- Optimalizálást, minőségbiztosítást, biztonságtudományt hétköznapi életből vett példákon keresztül.

- Kritikai olvasást és gondolkodástechnikai módszereket.

- Munkavállalói és munkáltatói ismeretek, vállalkozás fejlesztés.


Ja, elnézést, csak haszontalan, elavult dolgokat tanítottak.

2022. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Matekot. Volt közöttünk egy kölcsönös tisztelet és szimpátia, ami főleg akkoriban nagyon sokat jelentett nekem (rendkívül zárkózott, magába forduló, nehezen szocializálódó gyerek voltam, és nem találtam a helyem). Amikor látta, hogy mennyire szeretem a matekot, hozott külön feladatokat is, pedig nem voltam sem tagozatos, sem faktos.
2022. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Éneket. Zakariás Anikó volt az énektanárunk az Apáczaiban. Fantasztikus szakember, fantasztikus ember, összefogott bennünket, embert faragott belőlünk.
2022. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Falta Zoltánról is érdemes megemlékezni, sajnos már meghalt szegény. Nagyon jó tanár volt, és nagyon jó ember. Sokat köszönhetek neki nagyon.
2022. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Testnevelést. Kaprinay Róbertnek hívták, sajnos már ő sem él. 😢
2022. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Történelmet tanít
2022. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
1-es, Pénzügyi és közgazdaságtani ismereteket a földrajzon (és a történelmen) belül tanítanak. Kritikai olvasást és gondolkodástechnikai módszereket pedig irodalom- és matematikaórán.
2022. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Törit, más osztályoknak olaszt is. Szerelmes voltam belé, ha hozzá jártam volna olaszra tuti kitűnően beszélném a nyelvet, viszont toribol majdnem ötösre érettségiztem a hatására:))
2022. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok: nagyon sokat törődött még azokkal is, akik őt rendszeresen kikészitették. Nagyon kedves volt mindig és mindenkiből ki akarta hozni a maximumot. Szerette dicsérni is az embereket, mindig mindenkit motivált, míg a többi tanár csak lehúzott minket. Képes volt az utolsóig tűrni, hogy sokan kijátszák a kedvességeit, de ezután sem volt képes túl szigorú lenni. Vicces és érdekelte és érdekli mi van a diákjaival és bármit meghallgatott. Egyik volt osztálytársam mondta, hogy ő a mai napig beszél ballagás óta ezzel a tanárral, mert a nő ott megtudta a családi hátterét és a mai napig aggódik érte és kíváncsi mivel vele.
2022. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

7.


Az egy vicc, amit tanítanak.

A sok tudatlan meg elhiszi.

😂😂😂😂


- Ajánlom inkább a kiszámoló akadémiát a youtube-on. Ha már pénzügyek!


- Gondolkodási módszereket, mint értékelemzést, E.D.Bono módszereit, kérdezés tudománya, intelligencia tárgyakat stb.


- Matematik órán is a sablonos feladatmegoldást tanítják.

Még a tételek közötti kapcsolódási pontokra sem mutatnak rá a tanárok.

Tanulásmódszertan sem tanítanak.

Lásd: Promlem-Solving Strategies

2022. dec. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!