Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-n milyen keresztény...

ELTE-n milyen keresztény diákkörök vannak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére semmilyen. Sőt, az ELTE egy nagyon is liberális szellemiségű egyetem.
2023. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Az egyetrmre tanulni jár az ember, nem elbutulni.
2023. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán vannak ilyenek. Akinek ez szempont, az jellemzően a Pázmányra vagy a Károlira jelentkezik.
2023. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem nagyon vannak diákkörök az ELTE-n
2023. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
van egy aminek a neve: "2000 éves baromságokban hiszek, mert nem erősségem a kritikus gondolkozás". Én ezt javaslom, okos.
2023. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

1,2,5. Már nem azért, de tök normálisan tette fel a kérdését, és tiszteli, hogy ti nem vagytok vallásosak, ő meg igen. Akkor ez működjön már visszafele is, köszi.


Kérdező, te meg ne foglalkozz ezekkel a barmokkal, nem érnek ennyit. Az ELTE-n van egy szak, ami az Evangélikus Hittudományi Egyetem hittantanár szakához kapcsolódik, ott van pár ember, akikkel nyugodtan összejárhattok:)

2023. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

6-os: Én az egyes vagyok. Tény, hogy kicsit már én is durvának érzem az 5-ös megfogalmazását, de attól még igenis oka van annak, hogy úgy viszonyulunk a valláshoz ahogy arról írtunk. Nekem például 18 évnyi vallásos nevelés van benne, amiből 12 év ilyen intézménybe is zajlott... hidd el, a képmutatás melegágya egy vallásos iskola.


Másfelől... nekem személy szerint a fhaszom kivan, hogy folyton mindenhova is be akarják nyomni a vallást. Ezért írtam, hogy szerencsére. Értem én, hogy nektek ez jó és közösségereje meg miegymás, de aki tényleg ezt akarja, az menjen Károlira vagy Pázmányra. De ne akarjunk már az összes létező helyre keresztet akasztani, mert pont ezzel lesztek provokatívak. A vallásnak megvan a helye: templom, felekezetek, közösségek, események. De nem az egyetem hacsak nem ilyen karra jársz.

2023. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A végén kiderül, hogy a túlvilági utazásszervező iroda reklámarca is úgy lett, hogy a római katonák mentek forgácsért szalonna füstöléshez :)
2023. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hátha erre téved valaki, aki kíváncsi a válaszra. Legalább 4-5 Bibliakör van az ELTE-n a MEKDSZ szervezésében.


Kérem, tartsuk tiszteletben egymás nézeteit.

2023. jún. 12. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

9. Kérem, tartsuk tiszteletben egymás nézeteit.


Az nem fog menni a libsiknek, mert az elfogadásuk a vallásokra nem terjed ki. Csak azt fogadják el, ami természetellenes, és bűn.

2023. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!