Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik hoznak ilyen rossz törvény...

Kik hoznak ilyen rossz törvényeket, szabályokat?

Figyelt kérdés

Valamikor mozdonyvezető voltam, van rá vizsgám, ill az állam, anno rám költött egy rakás pénzt, hogy azzá képezzen. Több éven át jól dolgoztam ebben a munkakörben, de utána a családi élet úgy hozta, hogy más területre kerültem.

Most vissz vettek volna az, mozd vez állományba, de elutasítottak azzal, hogy nem tehetik, mert nincsen érettségim. (az ott dolgozó régi kollégáimnak sincsen)

Azaz, most dobjam ki a kukába a tanulmányaimat, a megszerzett nagyvasúti járművezetői engedélyemet, mert ezek szerint az érettségi vezeti a mozdonyt, és nem én, aki valamikor több éven át jól végeztem a munkámat.

Komolyan, lassan már a csikkszedéshez, és az utcasepréshez is érettségi, vagy diploma kel. De, még metróvezetőnek sem mehetek, mert ahhoz is érettségi kel.

Én nem értem a döntés hozókat, és hiába van több szakmám, lassan kiderül mindről, hogy nem ér egyik sem semmit. Ez ám a foglalkoztatás politika.

Igen, fel vagyok most háborodva.


2010. okt. 8. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem sem jó ez a szabály. Módosítani kellene, hogy a régieknek ne kelljen újra iskolapadba ülniük, és fizetős esti gimnáziumot végezniük.
2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!