Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tervemről, jó...

Mit gondoltok a tervemről, jó átlag, biztos kollégium és ösztöndíj tanulás nélkül?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és arra gondoltam, hogy következő félévben felvennék 40 kreditet, ebből egy csomó szabadon választható tárgy lenne. Direkt utánajárnék, megnézném, hogy melyikből van online a ZH és azokat venném fel. Általában az ilyenek igaz-hamis, illetve tesztkérdéseket tartalmaznak.

Majd a ZH kérdéseket odaadnám a ChatGPT-nek (mesterséges intelligencia), kitölteném és kitölteném vele a ZH-t.

Ebben a félévben pont van egy ilyen tárgyam, amiből múlt héten volt ZH, az előadásokra be sem jártam, bele sem néztem a jegyzetekbe, azt sem tudom miről szól a tárgy. 4 perc alatt megoldotta a ChatGPT a ZH-t és 22 pontos lett a 25-ből.


Mit gondoltok erről, felvennék 40 kreditet, amiből egy csomó online ZH-s szabadon választható, ezekre nem is kellene bejárnom,tanulnom, ChatGPT-vel 5-öst szereznék belőlük, így nagyon jó átlagom lesz, mert sok kreditet veszek fel, így a kollégium biztos meglesz, illetve még akár ösztöndíjat is lehet, hogy kapnék jó átlaggal.

Mi a véleményetek erről?


2023. ápr. 18. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan elől vennéd el a helyet, aki többet tanult, és megérdemelné.
2023. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is, az ilyen embereket szokták megutálni. Másodszor minek vagy egyetemen, ha nem akarsz tanulni?
2023. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minek tanuljak villamosmérnöki képzésen ilyen menedzsmentet, meg ilyen magolós tárgyakat? Úgy is elfelejtem, nem emlékszek rá 2 hét után, csak szenvedés és a komoly 6 kredites nehéz tárgyak előli tanulási időt veszi el.


Ez meg hülyeség, hogy aki többet tanult rá, online ZH-knál mindenki csal és használja az előadás jegyzetet és diákat, csak én a ChatGPT-t használnám, és ezért vennék fel sok ilyen tárgyat

2023. ápr. 18. 09:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kemény vagy, mint a kád széle. :)


A tantervek kb. 30%-a a szabadon választható, ebből online vizsgás max. 5%. Igazi zseni vagy... :D

2023. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem ennek mi köze van a kérdésemhez, én csak online ZH-s szabadon választható tárgyakat vennék fel, hogy legyen kb 40 kreditem. De mondom én nem ilyen büfészakra járok, ahol a kis szabadon választható tárgyak teszik ki a vizsgát.

Nálunk ezekből csak ZH van, vizsga csak a nehéz tárgyakból van szorgalmi hét után, nyílván ezekből Zh is van ugyanúgy.

2023. ápr. 18. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, egyrészt nekünk ehhez mi közünk? - Csináld.

Másrészt - ezt Neked meg kell kérdezned valakitől? - Hány éves vagy...?

Harmadrészt - gondolom nem Te vagy az évfolyamelső, ha már ezen kell agyalnod... :)

Negyedrészt - Büfészak-nem büfészak, nem ezen múlik a valós teljesítésed, a hozzáállásod alapján, meg már a leírásból is kiderül, hogy ezen múlik a kollégiumod és az ösztöndíjad is, ami vicces "nem büfészakos" kolléga...

Ötödrészt - Vannak itt azért mérnök-jogász-orvos-phd. stb. emberek is, szv. érdemesebb kicsit szerénynek lenni. Már csak azért is, mert ha jól gondolom, egyenlőre ugye ami ténylegesen van, az valószínűleg még csak egy érettségi... Kifejezetten ciki lenne, ha nem sikerül elvégezni a "nembüfészakot", amíg más mondjuk pont azt el is végzi...


Amúgy mindegy is, nőjetek már fel - nem egy névtelen közösségi oldalon kellene önigazolást nyerni. Beszéld meg a szüleiddel, baráti, ismerősi körödben...Vagy ott már ismernek? :D

2023. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem másokkal is, csak gondoltam kiírom ide is, több ember, több vélemény.

De úgy látszik már kérdést sem szabad kiírni, azt is meg kell határozni, hogy a másik mit kérdezhet meg, miről kérhet véleményt.

2023. ápr. 18. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A büfészak az király lehet.Kapsz kaját
2023. aug. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!