Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová menjen továbbtanulni az,...

Hová menjen továbbtanulni az, aki általános iskolai tanár szeretne lenni? Milyen szakot érdemes/kell választani?

Figyelt kérdés

Olvastam már olyanokról, hogy,, osztatlan tanárképzés", tanfolyamok, egyebek, de sajnos ez nekem még elég zavaros.

Milyen végzettség szükséges ahhoz, hogy valakiből általános iskolai tanár lehessen? Merre érdemes továbbmenni, milyen szakot érdemes elvégezni?



2023. máj. 31. 23:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét! :)

Nem arról van szó, hogy a különböző oldalak ne segítenének (vagy lusta lennék megkeresni😆) hanem arról, hogy a lehető legtöbb helyről és embertől szeretnék érdeklődni!

Most, hogy itt kaptam válaszokat, kiderült:arra is kíváncsi vagyok, hogyan látja ezt a dolgot valaki, aki egyetemre ment, aki tanárnak állt, vagy aki csak felugrott ide válaszolni egy-két kérdésre, amire tud!

Már értem, mi a különbség a tanár meg a tanító között, hallottam részmunkaidős állásról is, meg magánórákról,amik eddig eszembe sem jutottak opcióként, szóval tök jó!

Köszönöm hogy segítetek, csupa jó választ kapok! :)

2023. jún. 5. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!