Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistak, hogy alltok a...

Egyetemistak, hogy alltok a jelenlegi vizsgaidoszakkal?

Figyelt kérdés

Van, aki mar vegzett? Hogy sikerult?

Ha van még vizsgatok, akkor mennyi van még?



2023. jún. 22. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt vizsgám, csak évközi jegyes tárgyaim meg egy megajánlottasom. Az elmúlt 3 évben nem volt ilyen nyugodt vizsgaidőszakom. :D


-mérnökinformatikus bsc

2023. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete ZV-ztem. Amúgy nálunk ez a vizsgaidőszak 6. hete, jövő héten már csak UV hét van, azért ilyenkor a többség készen van már. Én eddig mindig 2-3 hét alatt végeztem (3-5 szóbeli vizsga 6-7 kreditért darabja, TTK)

Kitűnő lett a félévem. Ilyen utoljára alsó tagozatos koromban volt :D

2023. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wow, ugyesek vagytok. :)
2023. jún. 22. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végeztem, de eléggé vegyes lett, örülök, hogy mostmár tudok pihenni, a kövi nehezebb lesz, mert zv-zek is, így rövidebb is lesz a vizsgaidőszakom, hát nem tudom, erőt gyűjtök rá.
2023. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már igen, május 23.-án végeztem.
2023. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Június 22-én volt az utolsó vizsgám, Igazságügyi igazgatási BA-n.
2023. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!