Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-ÁJK levelező személyügyi,...

ELTE-ÁJK levelező személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási szakon kötelező bejárni pénteken és szombaton? A pénteki napokat nem tudom megoldani vagy csak alkalmanként.

Figyelt kérdés

#levelező #ELTE #ELTE-ÁJK #Péntek, szombat
2023. júl. 31. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha jófej vagy, én jegyzetelek neked :)
2023. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Illetve egy csomó vizsgát és anyagot össze lehet szedni a nappalisoktól , elég nagy segítség szokott lenni:)

Meg nekem pl megvan az alkotmányjog, jogi alaptan szóval tudok segíteni :)

2023. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit nyugodtabb lettem🙂, család meg munka mellett a pénteki napok miatt komoly gondban vagyok, viszont nagyon szeretnèm ezt a szakot.
2023. aug. 1. 10:13
 4/26 anonim válasza:

Én előtte jogász szakra jártam, nekünk úgy volt megoldva hogy péntekenként feltöltöttek egy 5-6 órás videóanyagot így nem kellet bemenni.

kb 4-5 hétvége volt (szombat) amikor be kellett menni egész félévben plusz a vizsgák :) Kérlek ha ismertek mást is akkor hívjátok meg a csoportba :)

2023. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
elküldtem a linket a HÖK-nek, hogy ha küldenek ki mailt, tegyék bele.
2023. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a csoport linket, így úgy látom, hogy két csopi is van már🙂
2023. aug. 1. 10:40
 7/26 A kérdező kommentje:

Mindkét csoportban kiírtam, hogy van másik csoport is, hátha valahogy összetalálunk😁

Arról esetleg van valami infód, hogy jelzik előre, hogy na most nagyon ott kell lenni személyesen, illetve olyan létezhet esetleg, hogy online kapcsolódni az előadáshoz?

Kérdeztem a sulit még jelentkezés előtt, de akivel beszéltem, nem tudott érdemben válaszolni akkor.

2023. aug. 1. 10:49
 8/26 anonim ***** válasza:
A HÖK üzeni, hogy lesz általuk létrehozott csoport, küldik majd mailben a linket.
2023. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Oké, akkor jelzem a másik csoportnak is. Köszi🙂
2023. aug. 1. 11:03
 10/26 anonim válasza:

Köszi!!! De jó úgy izgultam hogy legyen csoport :)


Alapvetően ha egyre sem mész el ( tanár függő ) nem fog történni semmi.. van olyan tantárgy amit meglehet csinálni így pl jogi alapismeretek.

De a jogi tantárgyak pl alkotmányjog arra jobb ha bejössz mert feladatokat fogtok megoldani szerintem ( aztán lehet nem veszik olyan komolyan ) :)

2023. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!