Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-ÁJK levelező személyügyi,...

ELTE-ÁJK levelező személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási szakon kötelező bejárni pénteken és szombaton? A pénteki napokat nem tudom megoldani vagy csak alkalmanként.

Figyelt kérdés

#levelező #ELTE #ELTE-ÁJK #Péntek, szombat
2023. júl. 31. 13:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

[link]

Szia! Van egy ilyenünk, ami magunknak készült.

2023. aug. 4. 15:21
 22/26 anonim válasza:

Sziasztok! A csoportba azért is érdemes belépni, mert a hivatalos csoportban nem biztos, hogy mindent meg akarunk majd vitatni, ott nem lesz kellemetlen olyan kérdést feltenni, ami lehet butának tűnik ;)

Az online órákról esetleg van valakinek valamilyen információja ?

2023. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Hát nálunk leadtak 5-6 óra anyagot ( vagyis feltöltötték ) aztán rád volt bízva hogy megnézed-e.

Két hét múlva volt személyes találkozó, de van egy ütemterv amit majd kapunk hogy kb hogyan kellene haladni ( legalábbis úgy emlékszem ). Egyébként van olyan tantárgy aminél csak az segít pl: jogi alapismeretek ha megnézed és kijegyzeteled az órát akkor meg van minden.

2023. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem is kellett minden második héten bemenni? Egyik héten csak videók voltak és kövi péntek-szombat volt jelenléti?
2023. aug. 7. 11:39
 25/26 anonim válasza:
Sziasztok! Ezt a képzést szokták indítani keresztfélévben, vagy csak szeptemberben?
2023. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szia! Én úgy láttam csak szeptemberben indul, korábbi években is úgy volt.
2023. szept. 19. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!