BGE levelező szabvál?

Figyelt kérdés
BGE levelezőn melyik a legkönnyebben teljesíthető szabadon választható tárgy?

2023. júl. 31. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem artana ehhez azt tudni, hogy melyik karra/szakra vonatkozik a kerdes…
2023. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban kevés infó, meg egyébként is kicsi esélye van, hogy gyk-n valaki BGE-s pont tud ajánlani valamit, ezért inkább speckós egyetemi facebookos csoportokban érdeklődj, de általánosságban azt tudom tanácsolni, hogy markmyprofessor.hu-n meg tudod nézni a véleményeket a tanárokról, ott tudsz keresni, és sok tanárról vannak fent hallgatói vélemények, hogy hogyan osztályoz, mennyire szigorú stb. Meg a tematikákat is nézd meg, ha elérhető, hogy melyik szabválra milyen hosszú beadandót követelnek, vagy hogy teljesítheted. Én ezt a kettőt összevetve választottam anno sokszor szabvált, valamikor meg egyetemi csoportban érdeklődtem.
2023. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ng amúgy


de igazából már lényegtelen mert kb semmilyen szabvál kurzus nem lett meghirdetve levelezon

mondjuk így örülök ha lesz 24 kreditem 30 helyett

2023. júl. 31. 20:50
 4/7 A kérdező kommentje:
ja azt még kifelejtettem h van olyan kötelező tárgy amire szintén nincs kurzus meghirdetve, szóval tiszta káosz az egész
2023. júl. 31. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most leszel elso eves? Nem lehet, hogy nem jol listazod ki a targyakat? Egyebkent ha tobb kotvalt teljesitesz, azt beszamitjak szabvalnak.
2023. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól listázom, a baj h nyelvből van egyedül német kurzus, más nyelvből viszont nincs
2023. júl. 31. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet változni fog addig. Gondolom még nincs tárgyfelvétel már augusztusban.
2023. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!