Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tolltartót vegyek...

Milyen tolltartót vegyek középiskolára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok választani.Márkásat szeretnék, az eddigiek csak fél évekig bírták, egyszerűen elhasználódtak. Nektek milyen volt?
2023. aug. 6. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt. Egy tollam volt vagy kértem azt is valakitől.
2023. aug. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Valahol valamilyen papír írószerben nézz szét és hátha találsz márkásabbat és olyat ami tetszik.Egyébként most szünetben elraktam a tolltartómat,de ha megtalálom le írhatom én már nagyon régóta nyúzok egyet és picit kopott amúgy,de ennyi ja és nem volt több 5 ezer forintnál.
2023. aug. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Középiskolába már gáz ilyen klasszikus tolltartót vinni. Ahogyan az első mondja, szerezz egy tollat meg egy rotring ceruzát (nekem fabercastel behúzható hegyű van), és azzal elvagy. Én a hátizsákom tollaknak szánt helyén tartom, nincs külön tolltartóm.
2023. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Én egy bedobálós tolltartóval jártam gimibe annó. Középsikolába már nem kell 12 darabos színeskészlet meg hegyező, 3 toll, 1 színes, 1-2 rotring meg egy radír és kész.
2023. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%

#2-es vagyok

Általában az ilyen szakközép 3 éves buta szakmákon szokott ez lenni hogy a tesznye emberek kéregetik egymástól a tollat nekem volt egy elvesztegetett évem ahol ilyen alpári emberek között voltam és még a tanárt is degradálták ,mert az egyik azt kiabálta neki hogy szerelmes belé a másik pedig mindig tollat kért és ha nem adott konkrétan a háta mögött elátozta és ezt ha hiszitek ha nem...

Mondjuk hááát igen ,mit is várunk a kor osztályunk 80%-ról....

Szerintem amúgy ha valaki szeretne még tolltartót és ugye biztonságban tárolni azt a pár tollat vagy ceruzát és ugye azért jó ha van több ,mert mi van ha kifogy?

Na de mindegy még szeretek radírt is vinni és faragót is ,bár nekem ezek alapkellékek mint a radí is,mert művészetis vagyok .

Szép is lenne ha semmilyen ceruzát nem vinnék, ha nem kéregetnék...

2023. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bedobálós henger alakú (talán herlitz) bevált
2023. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!