Esti érettségi hamar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud esetleg valaki helyet mondani / ajánlani, ahol le tudom tenni az érettségit estin? Lehetőleg minél hamarabb. (1-2 év alatt, nem szeretném 9.-től kezdeni és 3-4 évig járni) 18 éves már elmúltam, és 10.osztályig van hivatalos végzettségem szakközépiskolában. A 11.-et elkezdtem, de nem fejeztem be.

Előre is köszönöm annak aki segíteni tud.


2023. aug. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyban segítene, hogyha lokálisan egy kicsit belőnéd magad. Nyilván Esztergomból nem akarsz Békéscsabára járni estire.


Ha megvan a 10. osztályod, akkor jó eséllyel 1 év alatt meg tudod szerezni a maradék 2 évet.

2023. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapest, 3.kerületi vagyok (Bocsánat, ez lemaradt.. ^^')
2023. aug. 15. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hamar... Na ez már sok kat elmond a hozzáállásodról, kölyök...
2023. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3-as, köszönöm a "hasznos" választ... Rengeteg minden történt velem és a családommal is az elmúlt időszakban, én vagyok a legidősebb gyerek, be kell segítenem, így munka mellett kéne elvégeznem, ahhoz, hogy normálisan meg tudjunk élni, emiatt is hagytam abba korábban, nem azért, mert így terveztem. És igen, nem szeretném sokáig húzni, mert addig se tudok normálisan teljes állásban vagy akár messzebb dolgozni. Ráadásul miért akarnék 2 évet újrajárni, ha azt már megtettem egyszer csak más oktatásban?. Két év az rengeteg idő. A részletekbe egy random kommentelő miatt nem fogok belemenni, de emiatt maximálisan felesleges volt ide írkálnod...



Másoktól viszont továbbra is várnék választ az eredeti kérdésemre az esti érettségivel kapcsolatban. ^^

2023. szept. 1. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Van aki egyetemet végez munka, család mellett. Bele ne halj egy érettségibe.
2023. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös sose állítottam, hogy nincs ilyen vagy hasonló eset se azt, hogy belehalnék, egyszerűen leírtam az okot. Ennyi. És mi abban a rossz, ha nem akarom újra 9.-től kezdeni? Ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem kommentre annak pedig semmi értelme.
2023. szept. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!