Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy annak...

Hogy lehet az, hogy annak ellenére, hogy nem töltöttem ki az összes OHMV kérdőívet, mégis járt a tárgyfelvételi kedvezmény?

Figyelt kérdés
2. évemet kezdem, s hülye voltam, hogy nem töltöttem ki az összeset, be is rezeltem rendesen 😂, mégis járt a kedvezmény. Előbb engedte felvenni a tárgyakat. De ezt hogyan?
2023. aug. 22. 03:09
 1/5 A kérdező kommentje:
OMHV akart lenni 😂
2023. aug. 22. 03:12
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Hogy érted, hogy előbb engedte felvenni a tárgyakat? A tárgyfelvétel kartól függően mindenkinek ugyanakkor van, ez nem függ az OHV kérdőívek kitöltésétől tudtommal.

Nálunk a tárgyfelvétel során 8 plusz pont jár annak, aki kitöltötte őket, de mindenkinek ugyanakkor van lehetősége felvenni a tárgyakat, ez alapján nem kedveznek a kérdőív kitöltőknek:)

2023. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

#2: Pedig van ilyen, nálunk is előbb lehet felvenni a tárgyakat pár nappal ha valaki kitöltötte a kérdőíveket.


A kérdésre amúgy nem tudom a választ, de szerintem csak csendben örülj neki. :D

2023. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pl BGE-n előbb megnyílik a tárgyfelvétel annak aki kitöltötte a kérdőíveket, de van olyan egyetem ahol nem adnak érte semmit vagy csak pontokat, 3 egyetemre jártam mindháromnál más rendszer volt.


Kérdező ha nem néztél el semmit (tényleg ez a rendszer van az egyetemen és tényleg most kezdődött a kedvezményes tárgyfelvétel) akkor vmi rendszerhiba lehet, örülj most neki, legközelebb meg töltsd ki a kérdőíveket mert nem mindig van ilyen mázli.

2023. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. De zsinórban kétszer? 😂
2023. aug. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!