Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a tanárom viselke...

Nagyon zavar a tanárom viselkedése, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a magyarokon kívül szinte minden népet lenéz és ezt az órán is hirdeti. Ha békeszeretőek akkor gyávák, ha sokat háborúskodnak, akkor agresszívek. Szerinte minden szomszédos ország meghamisítja a történelmet, de amit a magyarok állítanak, arra mindig van bizonyíték. Nekem ez gyanús, hogy nem így van, még akkor is ha ő a töritanár én meg csak egy diák. Biztos van igazság abban, amit mond, de az, hogy mindenki hazudik rajtunk kívül nem túl hihető nekem. Egy osztrák politikus egyszer azt merte állítani, hogy az országuknak nincs túl hosszú történelme, mivel csak rövid ideje van független Ausztria. (Vagy valami ilyesmit mondott, nem vagyok túl járatos ebben a témában.)Erre mindenki fel volt háborodva, hogy ilyet mondott az országára, a tanárom meg lenézte az osztrákokat, amiért képtelenek tudomásul venni a tényeket. De mi lenne akkor, ha egy magyar politikus azt mondaná, hogy idejöttünk a Kárpát-medencébe, leigáztuk az itt élő népeket, majd kiraboltuk a szomszéd országokat? A tanárom is fel lenne ezen háborodva, szerintem jogosan, még ha ez is az igazság. Engem ez a viselkedés zavar, de nem tudom, mit tehetnék ellene Meg nem mondhatom neki, hiszen az ilyen emberek nem a másik véleményének elfogadásáról ismertek, a hatalom meg az ő kezében van. Ti mit tennétek a helyemben?
2009. jan. 1. 20:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
51%
"csak" ennyi a baj? Nekem középsuliban olyan grafika tanárom volt, hogy mindig részegen jött be órára, álandóan megalázott, személyeskedett, ittasan hőzöngött stb.Minden 7en bepanaszolták a szülők, mégse változott semmi. Mai napig ott tanít!?,míg mi pályakezdő pedagógusok a kutyának sem kellünk :-(
2009. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%
Látjátok, ez a baj Magyarországgal. Már az is probléma, ha valaki egy kicsit nacionalista. Mindent, de mindent kiölnek belőlünk, mi meg hagyjuk.
2009. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

persze h.baj,általában ezekből lesznek azok az állatok,akik autókat borogatva,símaszkban,rendőrökre támadva stb...elvakultan szítják a feszültséget a amúgyis labilis országban...

a kérdezőnek:

bocsi h. offoltam,egy korábbi válaszadó vagyok,szóval leírtam a véleményem.

2009. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!