Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ötletek pls? Beteg vagyok de...

Ötletek pls? Beteg vagyok de muszáj bemennem.

Figyelt kérdés

Elkapott az influenza és mélyen az ágy aljába nyomott, szedem a gyógyszereket, és imádkozok, hogy péntekre jobban legyek.

Péntekre be kell menjek, vagy nagyon megszívom, egy nyomorék tanárral, és ha nem leszek bent pénteken akkor még bukás is lehet, csak az ő gondolatmenete miatt. Itt fekszek a koleszban, és nem tudom mi tévő legyek.



2023. okt. 18. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Mivel nem írtál konkrétumokat, így fogalmam sincs, hogy mégis milyen megoldást várnál.


Összeszeded magad és bemész.

2023. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Igyál sok teát (nézz utána mit ajánlanak) és vizet, és pihenj. Mást nem tudsz nagyon. Reménykedni kell, hogy addigra jobban érzed magad és könnyen átvészeled majd a pénteket.
2023. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!