Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok kémia könyveket?

Ajánlanátok kémia könyveket?

Figyelt kérdés

Általánosban tanultam utoljára kémiát, most meg egyetemen szükségem lenne rá (Középsuliban nem volt).

Mozaikos könyveket igyekszem beszerezni, azokon felül tudtok ajánlani ami még nekem is képes elmagyarázni a miérteket és a hogyanokat? :D

Jövőhét kedden kémia alapokból vizsgázom, nyilván arra már nem ezekből készülök, hanem internet, videók illetve az előadásokról származó online tananyag.



2023. nov. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Én a Kecskés Andreásné általános iskolás kémia könyvet javasolnám. + Középiskolás anyaghoz a mozaikos könyveket. Számolásokhoz az ötösöm lesz kémiát. Kérdésekhez magántanárt.
nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én még hozzátenném a Villányi Attila tankönyvét és munkafüzetét, azok is elég jók.
nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!