Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy nem szólt,...

Nem fura, hogy nem szólt, hogy elmegy az osztályommal?

Figyelt kérdés

Osztályfőnök vagyok, és volt egy napközis társam, Nóri, aki elment pár hónapja. Mindig kicsit fura volt nekem, mert többször csinált dolgokat pont ellenkezőleg, mint kértem, de ha szóltam, többször bocsánatot kert, általában csodálkozott és nem is gondolta, hogy bajt okozott volna.

Szóval elment egy ideje, elbucsuztattuk stb.

Mondja ma az egyik kollegám, hogy az ő osztályabol is megy az egyik tanuló a miénkkel moziba. Néztem rá, nem tudtam, miről van szó. Erre mondja, hogy hat megy az osztályod Nórival moziba. Én erről semmit nem tudtam. Kérdezem Noritol, hogy miről van szó, mert erről nem tudtam. Erre ő: őszi szünet van, azt csinálnak a gyerekek, amit akarnak, es ő beszélt minden szülővel külön.

Értetlenségemet fejeztem ki, hogy miért fontos neki, hogy állandóan információ nélkül tartson?

Erre közölte, hogy távozása előtt megígérte a gyerekeknek, hogy még találkoznak, es mivel már nem nálunk tanít, ezért nem tartozik elszámolással.

Ti mit gondoltok? Nekem eddig is nagyon fura volt, mintha “naivan es öntudatlanul”, de mindig szembe ment volna velem, most pedig ez igen érdekes. Tiszta gaslihgting érzés. Nektek nem lenne fura, hogy az egész osztályotokat elviszi a tudtotok nélkül valami programra?

Szeretném tudni, én fújom-e fel?


2023. nov. 3. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Te fújod fel. (Már ha igaz a mese.) Ez nem iskolai program, hanem szabadidős. Mindenki azzal van, akivel akar. Nem veled. Ez az ő búcsúprogramjuk volt.
2023. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

"Szeretném tudni, én fújom-e fel?"


Igen, azonban a tanárokra nem jellemző a következetes és logikus gondolkozás (nem véletlenül nem vitték többre) úgyhogy nincs benne semmi meglepő, hogy gondot okoz a történtek megemésztése, ami egy átlagos képességű ember számára egyáltalán nem okoz problémát.

2023. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a kulturált válaszokat, stílusában mindkettő természetesen magasan a pedagógusok általános kommunikációja felett áll.

Ha igaz, akkor ugye nem mese…

2023. nov. 3. 22:50
 4/16 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy azzal van-e a szabadidejében valaki, aki akar.
2023. nov. 3. 22:50
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Elvarázsolt hölgy. Kívánok neked együttműködőbb tanító társat!
2023. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem az volt a kérdés, akkor az, hogy neked erről mért nem számolt be. Mért kellett volna? Nem iskola! Semmi közöd a mások magánprogramjához. És de, mese. Túlírt esti mese Nórikával.
2023. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés hatos, hanem hogy nem fura-e, de ha ennyire nem megy az értő olvasás, szerintem más oldalt keress magadnak. Ahol több a kép.😉

És provokál a környezetedet tovább, biztos csípnek. Pá!


Ja, ötös, már nem dolgozik ott, ezért is fura. De korábban is voltak érdekesek, mondjuk “kérlek kísérd at Pistit az orvoshoz!” És akkor akkor megkért valaki mást. Vagy “négyre beszéltük meg a szülőkkel hogy visszaerunk a délutáni programról”. És visszajött ötre. De közben nem vette fel a telefont, hogy hol vannak.

És ha szóvá tettem ezeket, mindig irtora csodálkozott és sajnálta. De aztán legközelebb is valahogy nem az lett, ahogy megbeszéltük.

2023. nov. 4. 05:37
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen helyesírással tanítasz???
2023. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Inkább gondolkodj azon, hogy minden szülő elengedte vele a gyereket, neked meg senki nem szólt... Vajon miért is?
2023. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem inkább az böki a csőröd, hogy téged nem hívtak magukkal, osztályfőnök létedre.

Na, akkor ideje önvizsgálatot tartani, vajon miért nem..

2023. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!