Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Reálosok... Ti is voltatok...

Reálosok... Ti is voltatok már ilyen helyzetben, hogy matek-kémia nem ment? Vagy csak én vagyok egyedül béna:)

Figyelt kérdés
8.-ban mikor kellett x-elni hogy hol szeretnénk tovább tanulni nekem egy elég gyenge iskola jött ki... azt kaptam... Aztán küzködtem, szüleim intézkedtek és az ofőm is hogy muszáj átmenjek valami jobbra mert van eszem:) de nem bio-kémiára... De én végül nekem csak ott volt hely. 9. osztály még jól ment, 10 kevésbé... 11.-es vagyok most és egyszerűen a matek meg a kémia nem megy, buta vagyok én ahhoz... Tanárhoz is jártam de csak 6-ra tudtam kijönni, nem nagy eredmény, így eldöntöttem hogy nem éri meg sok pénzt kiadni magántanárra így magamtól kezdtem el ennél is jobban odatenni magamat... De ennek is hiába, hiába gyakoroltam, ha nem tudom hogy mit hibázok, ha még megmutatom a tanárnak hogy "ez helyes?" Ha helyes örül ha nem helyes kisem javít + ígyis csak 5-re állok... És elegem van már, félek megbukok... Átmenni sajnos nem tudok, nincs meg a mediám filóra... Viszont a bioszt imádom, egyszerűen odavagyok érte... Gondolkodtam, hogy egészségügyi asszisztensre nagyon elszeretnek menni mert nagyon vonz ez az anatómia meg minden más ami az emberrel kapcsolatos inkább, de nem tudom, hogy oda kéne e a matek vagy a kémia:) állítólag kell de nem annyira fontos... Vajon sikerülne?

nov. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan nem vagy buta, Magyarorszagon sok kozepiskolaban indokolatlanul nagy az elvaras, es a tanar sajnos sokszor csak leadja az anyagot, nem segit, nem erdekli, ha nem megy :(

Latszik a hozzaallasodbol meg ahogy elore gondolkozol hogy sikerulhet!

Szerintem ha tenyleg ez erdekel probald meg, foleg ha a biosz jol megy.

nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ötösöm lesz kémiából című könyv nincs meg? Én onnan készültem fel teljesen 0ról egyedül az emeletre egy év alatt,s 80 százalékos lett. Ajánlom neked. :)
nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.-es örülök azt mondod nem vagyok buta... Bár néha sírnám el magamat annyiszor néz butának a tanár, nem értem... Ha egy tantárgyból nem vagy jó, attól még nem vagy buta

2.-es nagyon köszi szépen a könyvet, hátha segít 🤗 12.-be ajánlod vagy 11.-be is használhatom már?

nov. 10. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor használod, amikor csak akarod. Ha túl nehéznek tűnik, akkor majd később, de ez független attól, hogy hányadikos vagy.


"Tanárhoz is jártam de csak 6-ra tudtam kijönni ... ígyis csak 5-re állok..."

Jól gondolom, hogy nem is Magyarországon tanulsz, hanem Erdélyben?

nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen Erdélyi vagyok, 11.-es:) román suliba járok, magyarba nem igazán tudok átmenni... Nincs meg a médiám
nov. 11. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt már az előbb se értettem, hogy mi az, hogy "nincs meg a mediám filóra"... :)
nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok, sztem igen 11ben is mehet
nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tizenegyedikbe járok. Elég szar a biokémia emelt, de ezt már tudtuk amikor jelentkeztünk, viszont nekem minden álmom volt biológiát tanulni. De ehhez hozzá jön a kémia és a matek sajnos. Bioszból jelenleg 4es vagyok, matekból és kémiából épphogy 2es.
ápr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!