Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mostani helyzetben mennyit...

A mostani helyzetben mennyit költötök étkezésre, akik egyedül éltek?

Figyelt kérdés
Pár hete leszoktam a rendelésről (foodpanda/wolt), de még így is embertelen összeg megy el havonta a kajára. Férfi vagyok, sokat sportolok de az étkezésem rendetlen és ezt szeretném rendbe tenni. Tehát főzni szeretnék, csak nehéz magam ravenni, mert ha főzök valamit, akkor 2 napig azt kell ennem... nektek mi vált be? Kb 200 ezret költök kajára havonta és ez nem normális. Tudom, hogy nem normális, úgyhogy nem kérek lehúzó véleményeket.
2023. júl. 4. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Júniusban 170-et költöttünk 2 felnőtt személyre, ebben minden benne van, az "üres kalóriák" is: nasi, üdítők, cukrászda is. Rendszeresen veszünk gyümölcsöt, zöldséget is.

Nem kell 2 napig ugyanazt enned. Én ha egyedül vagyok is, nagyon ritkán készítek több napra ételt (ilyen mondjuk a paprikáskrumpli)

Meg lehet szokni kis adagokat főzni.

De azt is megteheted, hogy egyszerre főzöl 4-6 adagra valót és lefagyasztod (pl. spagetti hús-szósz, töltött paprika, töltött káposzta)

2023. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Most megprobalom 100 ala tornázni magam és lemondok a nasikrol is.
2023. júl. 4. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálam 50-100 ezer között van.
2023. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Hasonló cipöben, én sem tudom mit kellene már nem ennem és mégis irdatlan összeg a kaja. Nem rendelek.
2023. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi főzünk kettőnkre és ha olyan az étel, hogy fagyasztható, akkor több adagot is, így kiváltjuk, hogy ne kelljen mindennap.

Változatosan étkezünk sok zöldséggel-gyümölccsel, tejtermékekkel, tojással és kettőnkre megy el reggelit, ebédet, uzsonnát, vacsorát beleszámítva 120-130ezer Ft.

2023. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
6-800 ezer között, de mondjuk ebben elég sok étterem van.
2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 70 ezret, de kisétkű vagyok (alacsony lány)

Soha nem veszem.pékárut (kenyeret sutok), készételt, meg nem is rendelek.

2023. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kitana. ***** válasza:
Kb 1500 ft naponta, de én egyszer eszem egy nap + néha nasi. Pontosan nem tudom, mennyire jön ki, változó, mert van, hogy rendelek, néha valami extrábbat főzök, stb. Kb ennyi lehet az átlag.
2023. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendelek. Eszméletlen sok pénzt el lehet így költeni.

Azóta főzök. Így havonta 70 ezer megy el kajára kB. Rengeteg zöldségeket és gyümölcsöt veszek pedig a piacon. Ja érdemes piacra járni és saját termelőtől sokkal olcsóbb és finomabb árut veszel

2023. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kitana. ***** válasza:

Most tudok egy pontosabb választ is adni, vasárnap vásároltam az Aldiban 6600 forintért, és holnapig van kajám. Ebből ami nem kaja volt, az egy jutifalat a macskának meg két hűtős desszert, 1300 ft összesen.

Viszont én nem nagyon eszem húst, egyedül egy fél kilós darált húst vettem, a többi köret és zöldség, tej, tejszín, fűszer.

2023. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!