Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs olyan hogy speciális...

Nincs olyan hogy speciális esti tagozatos gimnázium gyengébb képességű és tanulásban akadályozott tanulóknak itt Magyarországon ahol le lehet érettségizni és nem kevesebbet kérnek az érettségiben csak megtanítják a módszert is amivel tanulni lehet?

Figyelt kérdés
Sajátos nevelési igényű gyerek és fiatal voltam és mind a mai napig tanulási problémás.

nov. 12. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Wesley János gimit ajánlom. Én a pestiről tudok nyilatkozni. Hivatalosan nem ,, speciális " iskola ugyan, de a tanárok engedékenyek, jó fejek és ha nem úgy ülsz be vizsgákra, hogy egy mondatot sem szólsz, hanem azért mondasz is valamit, már nem buksz meg. Van, aki teliben segít is neked, elmondja a megoldásokat. Azért ebbe beleszokni nem kell, az érettségiről még nem tudok nyilatkozni, mennyire lesz lébecolós, vagy éppen az már komolyan vevős lesz e, végzős vagyok. De az viszont tutifix, hogy itt osztályt bukni a tényleg nehéz, nem átmenni.
nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esti tagozatos informatika érettségi felkészítő is van ott?
nov. 29. 23:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert 26 vagyok nem 16.
nov. 29. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs info, csak papíron, mert elég sz@r helyzetbe van a suli és tanárhiány van, nem csak ott, máshol is. Esti tagozat viszont van. Valamit valamiért.
nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az esti tagozatot kérdezem hogy hogy van-e esti tagozat ebben a gimiben és ha van akkor van e benne infó.
dec. 1. 07:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig 26 vagyok.
dec. 1. 07:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Fentebb már mindkét kérdést megválaszoltam.

Van esti tagozat.

Informatika óra és érettségi nincs.

dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem szeretném lerakni az érettségit.
dec. 2. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!