Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Építészmérnöki kar fizika...

Építészmérnöki kar fizika fakt nélkül lehetetlen?

Figyelt kérdés
11.-edikes vagyok, töri - matek fakton. Megy mind a kettő, szeretem is őket (a matekot jobban). Azért ezt a kettőt választottam mert nem volt még konkrét elképzelésem a továbbtanulásról, ezek pedig szinte minden szakra jók amik szóba jöhetnek. Nagyon elkezdett érdekelni az építészmérnöki de félek hogy bár betudnék kerülni de a bennmaradás nehézkes lenne fizika fakt nélkül.

jan. 10. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem több ismerősöm is volt, akinek nem volt suliban faktja, mégis fel tudott készülni a fizika emeletre (volt akinek egyedül is ment, valakinek kell magántanár is hozzá).

Én semmiképpen sem mondanék le róla teljesen, ha tényleg érdekel legalább próbáld meg. Nem is feltétlenül kell érettségizned fizikából, csak feküdj rá

jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizika szak nélkül is el lehet végezni bármely mérnök szakot, a matek erős alapok fontosabbak. A fizika megtanulhato menet közben. Mondjuk nem a legjobban fizetett mérnöki terület az építészmérnök sajnos, azt azért jó ha tudod. Info, villamos, mechatronikai, gépész vonalon joval jobbak a fizuk
jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tambi3 ***** válasza:
100%
Nagyon leegyszerűsítve a matematika a fizika számszerűsítése. Ha a matek megy, akkor a fizika csupán csak játék. Én híradástechnikát és repülőgéptervezést tanultam. "Ebből egyenesen következik", hogy harmincéve csarnokokat építek, így meglehetősen ismerem a szakmát, illetve az építész, építő és statikus mérnököket, illetve tevékenységüket és tudásukat. A mérnöki fizika miatt ne aggódj, inkább a térlátás kialakulása, az ábrázológeometria lesz az "érdekes" egy eddig kívülállónak.
jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hűha, elég sokan panaszkodnak itt középszerű epitesz fizukra
jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!