Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat védéskor megadták...

Szakdolgozat védéskor megadták az egyetemen előre a kérdéseket, viszont én 2 olyan kérdést kaptam, amit lehetetlen úgy megválaszolni, hogy beleférjek a megadott keretbe, ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Önmagában a a két kérdés megválaszolása röviden összefoglalva 8 perc a 10 perces védésből.
jan. 14. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg elmondására törekedj, ha látják, hogy tudod, érted, akkor le fognak állítani.
jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is tették fel az összes kérdést, amit előzetesen megadott a konzulensem. Ha látják, hogy képben vagy, akkor úgyis leállítanak.
jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van a védés hogy 15 percben elmondod a témádat, majd 10 perc kérdések vannak. És ott teszik fel az előre megkapott bírálói kérdéseket, és még egyéb kérdéseket amit a zsűri gondol.
jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két olyan kérdés is volt amire pontosan ugyanazt tudtam volna válaszolni, gondolom egymástól függetlenül tette fel az opponens meg a konzulens, csak máshogy fogalmazták meg. Nyilván a védéskor nem tették fel kétszer.
jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk 10 perc a védés, meg 10-10 perc a tételek elmondása elvileg, ezért nem tudom, hogy hogyan sűrítsem bele, lehet gyorsan ledarálom az elején, és a végére hagyom a nagy részét az időnek.
jan. 14. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is a 2x2 kérdésből csak egyet-egyet tettek fel.
jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!