Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti hogy készültö...

Egyetemisták! Ti hogy készültök a vizsgaidőszakra?

Figyelt kérdés
Mikor keztetek el tanulni? Van valami tippetek, hogy jól sikerüljenek a vizsgáim?

jan. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy már az elejétől tanulni kell. Prioritást nézni a szerint, hogy mi az ami ráépülős stb-stb.
jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg előre kell dolgozni, amennyit csak lehet. Én levelezőre járok, tehát nincs folyamatos kontroll, magamnak kell intézni mindent. Nagyon fontos, hogy mire a vizsgaidőszak jön, már minden meglegyen, amit addig el lehetett intézni: kötelező irodalmak elolvasva és kijegyzetelve, feladott videók megnézve és kivonatolva stb., hogy akkor már csak tanulni kelljen, mert másra nem is lesz idő. Ebben a félévben pont nem mindennel tudtam ezt megtenni, úgyhogy most szívok is rendesen. Ja, és lehetőleg hagyj időt (több napot, ideális esetben egy hetet) minden vizsgára.
jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Melyik vizsgaidőszakra? Nálam már véget ért a téli...
jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemérem kb mennyi nap kell egy-egy vizsgára tanulásra, majd annyi nappal a vizsga előtt nekiállok és elkezdek tanulni.
jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vizsga előtt kb 1 hét, és a vizsgákat szépen elosztva, hogy egy vizsga után legyen idő tanulni a kövire.


*ez nem mindig elég, de ettől jobbra nem vagyok képes.

pl: hiába állnék neki tanulni előre úgy is elfelejtem mire odakerülök

jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!