Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek tanulni fizikát?

Hogyan kezdjek tanulni fizikát?

Figyelt kérdés
Nemrégiben jött elő bennem a fizika iránti érdeklődés. Sajnos már végeztem a középiskolával, ahol választhatnék egy ilyen irányzatot, és hát természetesen akkoriban még nem érdekelt, így komolyabban sosem tanultam. Viszont mostanra megjött már az érdeklődés, de magántanárnak vagy ilyesminek nem szeretnék fizetni, főleg mert egyelőre még nem vagyok biztos benne, hogy foglalkozni is akarok e majd vele vagy csak hobbi szinten. Úgyhogy a kérdésem igazából az volna, hogy tudnátok e valamilyen könyvet vagy könyveket ajánlani, ami jó alap lehet? Esetleg YouTube-on videó sorozat, igazából bármi. Bár talán a könyv lenne a legpraktikusabb.

jan. 21. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, dobj egy privátot, ugyanígy vagyok, és lehet ketten többre mennénk.
jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!