Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire kell jó lennem...

Mennyire kell jó lennem programozásba hogy mérnökinformatikus legyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje eldöntöttem hogy valamelyik informatika karra akarok jelentkezni de a programozás nem a kedvencem.

#egyetem #programozás #informatika #Mérnökinformatikus #mérnökinformatika szak #informatika karok
jan. 21. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Olyan munkát akarsz csinálni amit nem szeretsz? Semmi értelme. Csak a pénzért akarod?
jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom nemcsak programozás az egész. A matekot szeretem és a fizika irány is érdekelne.
jan. 21. 14:53
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező attól hogy nem 100% programozás attól még ugyan úgy az időd nagyrésze ez lesz, ha pedig nem szereted és ezt kell az időd nagyrészébe csinálni az nem fog semmi jóra vezetni
jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem szereted a programozást, akkor szerintem felesleges mérnökinfóra menned. Inkább menj el akkor egy gazdinfóra, majd menj el valamilyen analyst irányba, ahol a munkaidődben Excelt fogsz majd püfölni.
jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Valaki tudna valami konkrétumot mondani ,hogy milyen szinten tanulják a szakon a programozást?
jan. 21. 17:54
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
#5: Egyetemtől függ. Pl. a GDE mérnökinfóján elég felületesen, a BME-n és az OE-n elég részletesen és elég szívatós feladatokat adnak.
jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a mintatantervet és nézd meg..
jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök esetleg.
jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
84%
Hallottam, hogy ELTE-n nagyon kemény a programtervező szar, ott csak programozás van szinte, és nagyon nehéz, magas szinten megy a matek meg a programozás, viszont ott nincs fizika. A mérnökinfón, sok más van, mint a programozás; sok más tárgy. A gazdinfon, ott inkább pénzügy, meg közgazdaságtan van, előzőknek igaza van, ott tényleg inkább felületes az informatika, programozás kevés van.
jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

A villanykar a te barátod.


A mérnökinformatika egy félresikerült magyar találmány, de ettől függetlenül gyakorlatilag ez egy programozó szak. Ha nem szeretsz programozni, akkor ne csináld. Menj villamosmérnöknek pl.

jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!