Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen mondva csinált indokkal...

Milyen mondva csinált indokkal lehet egy töri dogát megúszni? Több lent. Vagy ,hogy puskázzak, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Valamiért akármennyit tanulok nem jegyzem meg. Vagy annyit jegyzek meg hogy az 1-es még. És ha ez a doga is 1 lesz akkor megbukok azt mondta a tanár. Esti suliba járok. Ott így van sajnos. Meg este már igazából nem friss az agyam nem tudok úgy koncentrálni se a dogára. Nem értem ha tanultam mi a rákért nem jut eszembe semmi mikor ott ülök a suliba és meg kéne legalább egy 2 re írni? Az a baj hogy nem mond semmi konkrétumot a tanár, 10 kifejtős kérdésre 20 percet ad hogy megírjuk. És közbe járkál és néha beszél is, így rohadtúl nem tudok koncentrálni. Hiába mondtam neki nem változtatott a tanár úr. Ponthatárt se mond soha csak oda b@sz egy lapot és diktálja a fogalmakat hogy arról írjak kifejtőset. Nem ad segítséget csak ha kérdezek valamit idegesítően mosolyog mint a tejbetök. Multkor puskáztam, felmodtam a dolgokat a telómra be raktam a fülhallgatomat, kamuztam hogy halk zenére jobban megy a doga írás, de sajnos ki húzódott a fülhallgatóm a telómból és így lebuktam.

febr. 13. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a tanulási módszered.

Vázlat, nevek, dátumok, fogalmak megtanulása.

febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ebből így bukás lesz. Ha már most bukásra állsz és nem írod meg a dolgozatot, akkor az átlagod nem fog a semmitől nőni, marad az 1-es.

Vagy a tanulási módszered rossz, vagy nem tanulsz eleget (és több időt fektetsz a megúszásra és csalásra, a kifogások gyártására, mert az az egyszerűbb út).


Tanuld meg az anyagot, semmi másra nincs szükséged. Vagy akkor kezdd el keresni a munkalehetőségeket, mert úgy látszik ebből nem lesz bizonyítvány. Biztos jobb lesz majd a gyártósoron, ott nem kérdezik meg ki volt hatodik Lenin).

febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha magamból indulok ki, akkor nekem is csak a jószerencsén múlt, hogy tudtam tartani egy átlag 2-es szintet (konkrétan töriből is), mert voltak olyan tárgyak, amikből akármennyit tanultam, egyszerűen kilökte az agyam, mert kvára nem érdekelt.

Csak azt tudod csinálni ha ez most nagyon fontos (magamból kiindulva), hogy elolvasod többször az anyagot, majd word-be bepötyögöd, hogy mire emlékszel belőle...akár 1-1 szót. Visszanézed, hogy szerepelt-e benne minden lényeges, amiről olvastál. Ha nem, akkor külön részre felírod, és azokra ráállsz jobban.

febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Aki még a puskázáshoz is hülye, az tanuljon
febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rafinált vagyok csak kihúzodott az a müanyag szar fülhallgató arról én tehetek? Ti hogy oldottátok meg a puskázást?
febr. 13. 07:47
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
A tanárod nem adja le jól az anyagot. Talán jobban megjegyezed, ha nem az órai anyagot magolod, hanem wikipédiát, vagy más egyéb oldalt, videókat, podcasteket hallgatsz a témában. A töri egy mese dátumokkal, ha ezt nem tudja elmondani a tanárod, akkor az elég gáz.
febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez rafináltság? Istenem, milyen mélyen a szint?

Mondok egy trükköt, ha már felmondtad hangfájlba, miért nem ezt hallgattad a buszon? Máris meg lenne oldva minden problémád

febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meghallgatom ott is, de nem megy a fejembe valamiért.
febr. 13. 08:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz 2-es legalább, itthon eltiltanak mindentöl, nem bulizhatok, nem lesz telefonom 1 hónapig, kapok verést is. Már megfenyegettek itthon ezekkel, szóval gyorsan ki kéne valamit találni.
febr. 13. 08:50
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj baszki. Kevesebb telefon és buli, több jegyzetelés és olvasás a titka. Nem a csalást kell keresni, hanem komolyan venni a dolgodat és előbb azt teljesíteni, utána jön a szórakozás. Viszont te szarsz az egészbe és csak azt keresed hogy lehetne még a minimumnál is kevesebbel megúszni. Nem rafinált vagy, hanem szánalmas.
febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!