Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben ezt lehet így ?

Ilyen esetben ezt lehet így ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szeretnék jelentkezni egy egyetemi szakra, és a kérdésem a következő lenne : ugyebár én régebben érettségiztem még más rendszerben, így a kérdésem a tanulmányi eredményeknél az Utolsó előtti tanult év, év végi, Utolsó tanult év, év végi eredményeknél ha egy adott tantárgyat csak 10. és 11.-ben tanultam , de 12.-ben nem akkor azt elfogadják ? (kapcsolódna a szakhoz a tantárgy.)

febr. 13. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom, hogy nem fogadják el...
febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Pont azért írnak utolsó két évet, nem 11-12.-et, mert mondjuk földrajz sok helyen csak 9-10.-ben van. Nyilván azt is be lehet írni.
febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nyílván nem lehet beírni...
febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 #3 Miért írtok hülyeséget? Az utolsó két olyan év számít, amikor tanulta a kérdező az adott tantárgyat. Több reál tárgy (kémia, fizika, földrajz) csak 10.-ig van. Ha két évig tanulta a tárgyat, akkor elfogadható, attól függetlenül, hogy melyik években történt ez. Annyi, hogy így nem lesz elég a középiskolai bizonyítvány 11-12.-es oldalait feltölteni.
febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lilinemeth455 válasza:
49%
LEHET!!! Én is úgy viszem a németet,hogy 10-11 évfolyamos a tárgy volt.
febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!