Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha elnéztem a...

Mi van akkor ha elnéztem a dátumot a nyelvvizsgánál?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ma voltam BME B2es komplex nyelvvizsgán. És elnéztem a dátumot. Tehát tegnap (febr.23.) lett volna a szóbeli amire nem mentem el. Ma volt a magnós és az írasbeli része? Mit tudok ilyenkor tenni? Emailre válaszolnak nekem ha írok? Vagy esetleg Pesten, a központban megcsinálhatom a szóbeli részt?

#angol #BME #szóbeli #középfok #B2 es nyelvvizsga
febr. 24. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt buktad szerintem. Máskor figyelj jobban. Az írásbeli részre meg fogod kapni a bizonyítványt, ha sikerül, szóval ha legközelebb mégy, már csak szóbelizned kell, hogy legyen egy sikeres komplex vizsgád
febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentél meg = automatikus bukás.
febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez csak gratulálni tudok. Máskor majd jobban figyelsz. Tanulópénz.
febr. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ingyen pótvizsga, úgyhogy ahogy az első írja, az írásbeli részre kaphatsz bizonyítványt, a szóbelit meg ki kell fizetned újra és legközelebb elmenni.
febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"Emailre válaszolnak nekem ha írok?"

Persze. Megírják, hogy hülye vagy (csak persze nem ilyen nyersen). :D

Itt már nincs mit tenni, nevess velünk! :)))


"esetleg Pesten, a központban megcsinálhatom a szóbeli részt?"

Nem, ott már megvan a vizsgabeosztás, azon nem fognak változtatni. A vizsgáztató tanárok X db vizsgázóra tervezték az életüket, nem X + 1 vizsgázóra, a terembérlet is Y óráig szól, nem Y óra 30 percig. Nem lesznek hülyék, hogy ők fizessenek rá a te hülyeséged miatt. Majd fizetsz te: becsengeted újra a szóbeli vizsga díját, és rászánod újra az időt.

febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és a tanulság az egészből nem csak annyi, hogy máskor figyelj oda jobban, hogy mikor hol kell lenned, hanem az is, hogy mielőtt az életben bármit aláírsz, olvasd el, hogy mit is írsz alá! Ugyanis azzal, hogy jelentkeztél a vizsgára, aláírtad, hogy megismerted és tudomásul vetted a vizsgaszabályzatot. Ha valóban így történt volna, vagyis ha valóban megismerted volna, akkor nem itt kérdezősködnél, hogy most mi van, hanem tudnád, hogy ha nem is emlékszel rá, hogy ilyen esetben mi van, nem a gyk-n, hanem a vizsgaszabályzatban van benne a válasz.
febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Bírom ezeket a megmondóembereket, mint az 5-ös-6-os! Aki rendben van önmagával és a környezetével, annak nincsen szüksége a lelki békéjéhez arra, hogy mást a földbe döngöljön. A kérdező egy rövid információt kért, amit rögtön az elején meg is kapott, nem pökhendi tanulságlevonást és terembérleti tájékoztatást. Összehasonlíthatatlanul értékesebb egy empatikus ember, mint az, aki ezzel nem rendelkezik, viszont vizsgajelentkezés előtt végigolvassa a vizsgaszabályzatot.
febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Sokkal jobban jár az életben, ha elolvassa, amit el kell olvasni - és megtanul nevetni azon, amit még ennek ellenére is elront. :)

Nem a világ vége egy ilyen, nem kell túlparázni.

Ennél nagyobb bakija sose legyen, a legnagyobb jóindulattal kívánom neki! :)

febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem keresd fel őket, mondd el, hogy mi történt, hátha van lehetőség új időpontot kérni anélkül, hogy ki kellene megint fizetni. De hamar irj, az ilyesmit azonnal jelezni kell... az írásbelin nem jelezted nekik, hogy mi történt?
febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég komoly személyiségtorzulás, 8-as, ha te valaki 29 ezer forintos veszteségén nevetsz.
febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!