Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha elnéztem a...

Mi van akkor ha elnéztem a dátumot a nyelvvizsgánál?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ma voltam BME B2es komplex nyelvvizsgán. És elnéztem a dátumot. Tehát tegnap (febr.23.) lett volna a szóbeli amire nem mentem el. Ma volt a magnós és az írasbeli része? Mit tudok ilyenkor tenni? Emailre válaszolnak nekem ha írok? Vagy esetleg Pesten, a központban megcsinálhatom a szóbeli részt?

#angol #BME #szóbeli #középfok #B2 es nyelvvizsga
febr. 24. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem a veszteségén nevetek. És pár év múlva már ő is csak nevetni fog rajta, ha van egy kis humorérzéke (nem úgy, mint pl. neked...).


Egyébként a DExam csak 24 ezer, arra is mehet.

febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Pár év múlva már nem fogja érdekelni. De akkor se fog nevetni rajta. Most viszont érdekli. A más baján való nevetés nem humorérzék, hanem gonoszság.
febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!