Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szégyen 4-re és 3-ra...

Mennyire szégyen 4-re és 3-ra írni az érettségit?

Figyelt kérdés

Amiket kitöltök feladatsorokat, azokból csak az magyar sikerül 5-re, a többi tantárgy 4, kivéve a matek, az 3 most már... Félek, hogy nem fog menni... Egy emeltet csinálok, az a töri, az 4 lett a próba érettségin

Közepesen erős gimibe járok, jó tanuló vagyok.

Szerintetek ez az eredmény jó lenne, vagy rossz? Persze sikerülne bejutnom ezzel az átlaggal egyetemre, de mégis ez mennyire jó? Sok helyen írják azt, hogy az érettségijük 5 lett, nem is látok nagyon olyanokat akik azt írják, hogy lett egy hármasom....



márc. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Persze, mert akinek nem lettek szép eredményei, nem dicsekszik velük.

Tök mindegy. Ha az egyetemre bejutsz, akkor nincs jelentősége. A lőtéri kutya nem fogja nézni soha az érettségi eredményeidet, maximum azt, hogy megvan-e.

márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valami szégyen, sokszor relatív fogalom. Ha a közeged lenéz a nem színötös érettségi miatt, akkor az ő szemükben szégyen, de ez nem jelenti automatikusan azt, hogy neked emiatt szégyenkeznivalód lenne. Meg aztán, nem vagy te köteles olyanok társaságában lenned, akik bármiért is -nem jogosan- megvetnek. Az emberek túlnyomó többsége nem fog foglalkozni az érettségi jegyeiddel, a sznobokkal meg nem kell foglalkoznod.


Előfordulhat viszont, hogy ezek a eredmények nem lesznek elegek államira, de fizetősre minden bizonnyal bejutsz. De az érettségiig még bőven van időd fejlődni, úgyhogy ne pánikolj :)

márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik osztálytársam megbukott informatikából az érettségin. Ma felsővezető egy nemzetközi IT cégnél. Sacc/kb ennyit jelent az érettségi.
márc. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Buktam tizenegyediben matekból. Most gépészmérnök mesterin vagyok. Erre varrjál gombot. Sokszor semmit nem tükröznek a jegyek, csak egy pillanatnyi állapotot. Kitartás, szorgalom kell.
márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen egyetem a cél?

Ha bejutsz mindegy.

márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!